Wpis z mikrobloga

@Damasweger:

Ale upomnieć się o protokół zdania pojazdu czy zlecenie naprawy o fakturze nie wspominając to już nie łaska


To! Wszyscy wiedzą, że to cwaniaki i trzeba zawsze pytać ich o paragony i faktury. Bo inaczej się nie nauczą i będą robić na czarno i kręcić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Damasweger: ładnie cię jebią. Takiego #!$%@?. Ja ze swoim 20+ - latkiem śmigam po serwisach i innych terminowych naprawach 4.rok. Za każdym razem (a było kilku różnych mechaników) jak wychodzi COKOLWIEK EKSTRA ponad określony i umówiony zakres prac, to panowie grzecznie czekają i dzwonią do mnie, z pytaniem co robimy, zanim choćby śrubkę odkręcą. Czasem kończy się to dłuższym oczekiwaniem na samochód, ale ani razu nie było tak, że musiałem coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newton82: no ja niestety się nie znam więc nie mam za bardzo wyboru, klocki czy tarcze wymienic to umiem (każdy pewnie sobie poradzi, to kilka śrub jest) no ale cokolwiek odrobinę bardziej skompliowanego to nie ogarnę, więc muszę oddawać auto
@Damasweger: Dlatego warto mieć zaufanych ludzi. Ja wcześniej serwisowałem w ASO (fiat to tanie części nawet) i tak jak ktoś wyżej wspominał - ogólnie to nie można nawet było czekać w środku bo pandemia, ale tam za posterami są kanapy, stoliczek i ekspres do kawy ;)
Później ekipa z ASO przeszła do innego warsztatu to przeszedłem i ja i też jestem zadowolony - wszystko picuś glancuś, warunki podobne :) I nie
Do wszystkich którzy tak narzekają, weźcie poprawkę na to że naprawa starych samochodów tak jak serwisówka przykazuje często wymaga ogromnej ilości pracy, a szczególnie jak jest masa zapieczonych gwintów, kto nigdy złomu nie rozkręcał ten tego nie wie, ale w takim 20 letnim gruzie czasami wymiana pierdoły bez wyciągania większej części elementów jest nie możliwa bo np. nie można normalnie wykręcić śruby albo przykręcić, albo się wszystko urywa przy demontażu itp. itd.
@Damasweger: zawołaj jak się sprawa rozstrzygnie. To jest też powód dla którego ja naprawiam swojego gruza po dziuplach u gości którzy robią jako tako ale tanio i są uczciwi a jak nie mam jak to mam stres właśnie przez takie akcje. Bo nawet jak byś miał na papierze że umówiłeś się na 1400 i nagrane rozmowy to ci powiedzą że przy serwisie wyszło to i tamto i w takim stanie auta