Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sawfish97

Sawfish97

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3782
  • Znaleziska 454
  • Mikroblog 3328
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
Noniusz
Noniusz
19.06.2026, 03:47:14
  • 45
Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Noniusz - Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#bud...

źródło: kitchen 1

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 19.06.2026, 05:20:13 via Wykop
  • 4
@Noniusz: Poczytaj proszę o ciągu technologicznym / roboczym w kuchni.
  • Odpowiedz

576

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
Sawfish97
Sawfish97 28.05.2026, 20:17:40 via Wykop
  • 3
To tylko pierwszy weekend na drugi się przygotujemy wcześniej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sawfish97
Sawfish97 28.05.2026, 09:40:01
  • 0
Jak mogę zutylizować pieiadze?
Mam w mieszkaniu ze 30 tysięcy w różnych nominalach 5, 10, 21, 37 złotych itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie wydaje
Wyrzucić raczej takiej ilości do śmieci nie można, więc do jakiś toreb i na pszok?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
28.05.2026, 10:21:14 via Wykop
  • 0
@Sawfish97: W kominku rozpal, poczujesz się jak Pablo przez chwilkę.
  • Odpowiedz
Ash88
Ash88
Ash88
21.05.2026, 21:09:10
  • 2
#zycienakredycie Czy to już koniec obecnego sezonu? Na sam koniec zawsze był podgląd co będzie w następnym odcinku a tutaj cisza 😞
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 22.05.2026, 04:50:24 via Wykop
  • 0
@Ash88: koniec bo ostatni odcinek nawet w tytule był 24/24
  • Odpowiedz
Sawfish97
Sawfish97 19.05.2026, 20:11:43
  • 0
#gielda Ktoś przenosił konto IKE do #xtb? Ile to u Was trwało? U mnie idzie już 3 miesiąc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97
Autor
19.05.2026, 20:40:42 via Wykop
  • 1
@balagan_: z mBank, użyłem podpisu z szafiru
Środki z mbanku wyszły już ponad miesiąc temu
  • Odpowiedz

797

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Pracownicy Dino otrzymali podwyżki w wysokości 300 zł. Zdaniem związkowców jest to efekt przeprowadzonego pod koniec kwi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bankier.pl
dodany: 11.05.2026, 07:16:47
  • 293
  • #
    dino
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    zarobki
Sawfish97
Sawfish97 15.05.2026, 08:10:34 via Wykop
  • 0
@EkstraCezar: To ile biedronka ma dać podwyżki?

Właściciel sieci Biedronka, spółka Jeronimo Martins Polska zakończyła 2025 rok z potężnym zyskiem netto na poziomie ponad 3,6 mld zł.
Sawfish97
Sawfish97 26.04.2026, 19:34:21
  • 3
Dlaczego oni tak nie lubią Popka? Cały czas tylko jedziemy z tym Rakiem.
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
23.04.2026, 06:46:42
  • 496
Też tak macie, czasami że dodajecie piękny wpis i dostajecie 5 plusów (w tym jeden od mamy i babci).

A innego dnia wysyłacie casualowy gównowpis z kibelka i wpada 4k

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Też tak macie, czasami że dodajecie piękny wpis  i dostajecie 5 plusów (w tym...

źródło: 1000057436

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 23.04.2026, 10:10:24 via Wykop
  • 0
@Czoso: fake tutaj nie ma tylu userow, max 200
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
21.04.2026, 17:21:14
  • 13
Proszę państwa o to #igrzyskabebzonow
Drugi tydzień
39 osób przytylo tym tyg
Na zdjęciu w podziale na grupy

Grubasy są tak z-----e że przytyły 21.45 a schudły 21.5 więc netto jest 0.05 kg grubasów mniej
wykopowy_brukselek - Proszę państwa o to #igrzyskabebzonow
Drugi tydzień
39 osób przy...

źródło: IMG_8078

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 21.04.2026, 18:33:40 via Wykop
  • 1
Sawfish97

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
otkurzacz
otkurzacz
20.04.2026, 10:55:35
  • 6
#igrzyskabebzonow witam zaciekle, przegrałam w grupie trzeciej. Nie jestem pewna co poszło nie tak bo było 5 dni na siłce, nawet jakieś frajerskie bieganie, sporo wody etc. Może dlatego że dostałam okres i w najgorszym momencie o------m kinder czekoladę plus ciało spuchło xd
Depresja nie pozwala mi regularnie gotować to wyjadam mamie z lodówki i pewnie nie potrafię liczyć kalorii. C--j, nieważne, przyszły tydzień to będzie mój tydzień trust :]
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 20.04.2026, 11:02:54 via Wykop
  • 7
o------m kinder czekoladę plus ciało spuchło xd


@otkurzacz: chyba znam przycyznę dlaczego ciało spuchło xDD
  • Odpowiedz
malinowydzem
malinowydzem
16.04.2026, 20:53:19
  • 10
cosik nudno w tych odcinkach, jedynie śmiesznie że chłop górnikowi od pieca uciekl xD
#zycienakredycie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 17.04.2026, 10:39:52 via Wykop
  • 8
@malinowydzem: wygląda cosik na ustawkę
  • Odpowiedz
PanZdzislaw
PanZdzislaw
PanZdzislaw
17.04.2026, 10:01:47
  • 5
#zycienakredycie To prawda co wandziary pisza, ze Marysia nie jest biologiczna corka Debila z Kaniowa? Bylo to poruszane w ktoryms odcinku?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 17.04.2026, 10:38:31 via Wykop
  • 0
@PanZdzislaw: to może być powodem dlaczego z nim tak długi wytrzymuje
  • Odpowiedz
Martinos30
Martinos30
15.04.2026, 09:27:06
  • 24
Ponoć małżeństwo ze Szkocji zdecydowało się odkupić wiejski loft od Pani Pedagog.
#zycienakredycie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 15.04.2026, 11:15:46 via Wykop
  • 0
Trzeba to koniecznie wysłać do scenarzystów
  • Odpowiedz
Sawfish97
Sawfish97 13.04.2026, 07:53:33
  • 3
#igrzyskabebzonow
To już dzisiaj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leniar
leniar
13.04.2026, 07:57:32 via Wykop
  • 0
@Sawfish97: jest gdzieś jeskie faq bo nwm ocb
  • Odpowiedz
artklem
artklem
artklem
13.04.2026, 08:00:44 via Wykop
  • 1
czekam gotowy do walki. licze na mocny kanal discord
  • Odpowiedz
Blind_D2
Blind_D2
10.04.2026, 10:39:29
  • 14
#zycienakredycie jak ja słyszę te Damiana " cosik " to mam ochotę mu p--------ć przez monitor. K---s co za leniwy cygański leser. I jeszcze te kasztany z parku za 15pln/sztuka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 10.04.2026, 11:54:29 via Wykop
  • 9
Cosik
  • Odpowiedz
M.....6
M.....6
konto usunięte 06.04.2026, 10:29:55
  • 73
#swieta Matka zwyzywała mnie od starej panny i starego próchna. Po awanturze zalała sie łzami i udaje cierpiętnice. No i ze łzami w oczach pakowala mi do walizki żarcie.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 06.04.2026, 15:13:25 via Wykop
  • 1
@Marcepan886: ale to prawa, że jesteś starą panną
  • Odpowiedz

877

Policjant zastrzelił mężczyzne poszukiwanego za niepłacenie alimentów.

Pokaż treści 18+

Policjant zastrzelił mężczyzne poszukiwanego za niepłacenie alimentów.

Mężczyzna nie reagował na polecenie zatrzymania się, w związku z czym funkcjonariusz użył broni służbowej. 51-latek został postrzelony a w szpitalu zmarł. Według informacji w internecie człowiek był poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów.

gerwazy-oko
z
polskieradio24.pl
dodany: 05.04.2026, 21:48:00
  • 311
  • #
    polska
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    alimenty
  • #
    dyskryminacjamezczyn
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
Sawfish97
Sawfish97 06.04.2026, 09:34:38 via Wykop
  • 0
@Kerad_Afum88: to dawaj zakładamy mamy już dwóch członków
Sawfish97
Sawfish97 02.04.2026, 21:07:47
  • 4
#zycienakredycie
Dlaczego dzisiaj nie ma nowych odcinków ( prapremiery)?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuparevic
stuparevic
02.04.2026, 21:09:41 via iOS
  • 3
@Sawfish97: to wg nowego projektu Równać Szansę, żeby ci z HBO nie byli stratni
  • Odpowiedz
laurapalmer666
laurapalmer666
04.04.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 1
@Sawfish97: oszuści, a specjalnie wykupiłam playera, żeby obejrzeć 😡
  • Odpowiedz
Sawfish97
Sawfish97 05.03.2026, 22:00:11
  • 7
#zycienakredycie
Nie spodziewałem się takiego mocnego otwarcia sezonu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oo__
Oo__
Oo__
21.02.2026, 23:00:30
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sawfish97
Sawfish97 21.02.2026, 23:26:14 via Wykop
  • 1
Przypau
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking