Wpis z mikrobloga

@Szaka_laka Flexowanie się niecałymi 70 000 € XD

Nawet mój zegarek, który noszę na co dzień jest droższy - 75 000 €, nie chwaląc się tym, że mam jeszcze kilka innych w podobnej cenie i jednego za 460 000 €. Moje wydatki to ok. 100 000 € miesięcznie. Wiem, że dla was to niewyobrażalne, bo zarabiacie pewnie 1 400 € brutto, ale wiedzcie, że wasze 300 000 zł to dla mnie małe
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie zostałeś na dodatkowej lekcji plastyki w szkole? Jutro wszystko powiem twojej mamie


@zalogowany_jako O, już się odezwał polaczek co nie wierzy, że ktoś się może dorobić. Po prostu jest to kwestia mojej dominacji genetycznej. Pochodzę z rodziny, w której wiemy jak robić pieniądz. Pierwszego Rolexa kupiłem w wieku 16 lat - za własne pieniądze. A ty #!$%@? pewnie siedzisz gdzieś na cracku na krawężniku i płaczesz do mnie w
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

Flexowanie się niecałymi 70 000 € XD


Nawet mój zegarek, który noszę na co dzień jest droższy - 75 000 €, nie chwaląc się tym, że mam jeszcze kilka innych w podobnej cenie i jednego za 460 000 €. Moje wydatki to ok. 100 000 € miesięcznie. Wiem, że dla was to niewyobrażalne, bo zarabiacie pewnie 1 400 € brutto, ale wiedzcie, że wasze 300 000 zł to dla mnie