Wpis z mikrobloga

@fat_american_kid I c--j, że android? Telefon za 1 500 €. A ty pewnie 3 razy tańszy, ale z jabłuszkiem na tyle, byle się pokazać XD

Jak ty jesteś pewnie jakimś lovelasem z odlotów za 200 zł, co po 8 kliencie zarobił na telefonik.

Będziesz mi coś p-------ł jak my jesteśmy z innej puli genetycznej, kontaganiarzu j----y.
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: Kasa ma minimalne znaczenie w podrywie. Największe branie miałem będąc bezrobotnym studentem śmieszkiem bez grosza przy duszy. W tym i u dziewczyn z bardzo zamożnych rodzin. Zdarzało mi się przez kilka miesięcy mieszkać u dziewczyny i nie dokładać się do najmu. Od innej pożyczyłem kasę na swojego pierwszego MacBooka, na którym zacząłem uczyć się programowania. Wiele kobiet nie jest aż takimi materialistkami jak mogłoby się wydawać.

A no i
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: Nie ma się co chwalić, chłop ma 34 lata. Ja w jego wieku już pracowałem na 7 etatów wychowywałem 5 dzieci i 13 wnucząt i do tego wieczorami dorabiałem na uber eats, by ten milion miesięcznie przynajmniej mieć. Takie kwoty to może i po bierzmowaniu imponują a nie dla dorosłego mężczyzny
  • Odpowiedz
@bezbekpol: A co za różnica? JDG to nie spółka, że pieniędzy ot tak sobie nie wypłacisz ¯\_(ツ)_/¯
O ile podatki i inne zobowiązania są już popłacone, to może sobie przelewać z prywatnego na firmowe i tak dalej, więc są jego majątkiem własnym.
  • Odpowiedz
@need_some: taka, że gdyby faktycznie tak było, to by nie pajacował z robieniem zdjęć środków na rachunku firmowym, tylko tak jak mówisz, przelałby to sobie na swój rachunek indywidualny i do niczego nie można byłoby się doczepić.

druga sprawa, to właśnie dlatego takie screeny z rachunku firmowego są g---o warte, bo nie wiesz, czy nie są one robione przed opłaceniem faktur i innych zobowiązań, czy może jest to faktycznie kapitał
  • Odpowiedz