Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: wcale mnie to nie dziwi, bo generalizowanie którejkolwiek z płci jest krzywdzące, i tak np w moich osobistych filarach związku występuje śmieszkowanie i w hierarchii jest wyżej osobowość, niz status materialny czy gigahadość. Można mieć duzą zasobność portfela, ale co z tego jak jest się bucem i u mnie to nie przejdzie. Ale są tez laski które polecą na jakieś tam zasoby i różne powody mogą tym kierować, wygodne
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: No jasne. Podejście do materializmu to jest w ogóle bardzo dobrym papierkiem lakmusowym odnośnie kobiety. Normalne kobiety pochodzące z lepszych środowisk i uczone od dziecka pracy i odpowiedzialności nigdy nie zwracały uwagi na stan mojego konta. Wystarczy że sam jesteś w stanie o siebie zadbać. Z drugiej strony karyny pochodzące z biedy i patologicznych środowisk zawsze były łapczywe na pieniądze i dawały mi do zrozumienia, że ja albo moja
  • Odpowiedz
robisz fikołki jak rządzący.

Średnia netto w #!$%@? to około 3800 zł

Odkładając z tego tysiąc złotych przez 10 lat!!!! 10 #!$%@? LAT, gdzie odkładanie tego jest nierealne to uwaga oszczędzisz 120 000 zł.

Wiec co ty #!$%@? człowieku.


@Norbercikk: No nieźle się
  • Odpowiedz
@raphael5: mama skromna krawcowa podzieliła majątek na 3 i sprzedała działkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. do dzbanów na priv... ten screen to fotomontaż i nie chcę inwestować w złote bitkojny.
  • Odpowiedz
Jak mój kumpel, który lubi szastać kasą. 9 miesięcy jeździł do typiary, robił za szofera, zabierał na wycieczki, kupował co tylko chciała dla niej i dla jej bombelka. I przez ten czas ani razu nie zaruchał, nawet się nie całowali. Wyznał mi to kiedyś przy piwie, jak się nawalił. W dodatku dziewczyna cały czas spotykała i bzykała się z byłym i nawet się z tym specjalnie nie kryła. Panowie, szanujcie się.


@
  • Odpowiedz
@bezbekpol: W porządku, ma to jakiś sens i może to wzbudzać pewne podejrzenia. Z drugiej strony też nie ma co uogólniać, że skoro ten hajs "leży" na rachunku JDG to nie może być w pełni do jego dyspozycji. Piszę to dlatego, bo większość ludzi pracuje na umowach i mogą nie wiedzieć takich rzeczy. Mówiąc krótko - równie dobrze może to być w całości już jego hajs (po podatkach, opłaceniu faktur,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szaka_laka: Jak mój kumpel, który lubi szastać kasą. 9 miesięcy jeździł do typiary, robił za szofera, zabierał na wycieczki, kupował co tylko chciała dla niej i dla jej bombelka. I przez ten czas ani razu nie zaruchał, nawet się nie całowali. Wyznał mi to kiedyś przy piwie, jak się nawalił. W dodatku dziewczyna cały czas spotykała i bzykała się z byłym i nawet się z tym specjalnie nie kryła. Panowie,
staryhaliny - > @Szaka_laka: Jak mój kumpel, który lubi szastać kasą. 9 miesięcy jeźd...
  • Odpowiedz