Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dildo-vaggins to jest Łazarski xD to się kupuje.

@markkk92: i tak i nie, też kończyłem prywatnie studia i mnóstwo ludzi uwalalo, trzeba było normalnie zdawać egzaminy i jak ktoś się nie uczył to uwalal. Nie wiem skąd przekonanie, że prywatna uczelnia = kupowanie dyplomów.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Chodzi też o kierunek, czyli prawo. Po pierwsze, wersow też „studiuje” ten kierunek na takiej bananowej uczelni w krk, gdzie poziom jest niski i sporo tam osób jej pokroju, czyli karynki rodem z legalnej blodynki.

Po drugie, żaden student prawa na państwowej uczelni nie uwierzy, że da się studiować prawo + 2 inne kierunki równolegle i jeszcze obronić się w tym samym czasie z 3 kierunków.

Każdy absolwent kierunku innego,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Chodzi też o kierunek, czyli prawo.
@ProResHq: też studiowałem prawo, być może Łazarski to takie gówno, bo na SWPS nie było tak łatwo, i w życiu bym nie dał rady nawet dwóch kierunków (ba, nawet czasem ciężko było po dołożeniu sobie jednego dodatkowego przedmiotu)
  • Odpowiedz
Po drugie, żaden student prawa na państwowej uczelni nie uwierzy, że da się studiować prawo + 2 inne kierunki równolegle i jeszcze obronić się w tym samym czasie z 3 kierunków.


@ProResHq: Studiowanie na państwowych uczelniach w czasach, gdy studia straciły jakąkolwiek moc to marnowanie czasu.
  • Odpowiedz
@SantiJacope: Kwestia wyboru, kwestia branży i wiele innych. Bez studiów prawnikiem nie zostaniesz. A po gównostudiach prawa, łączonych hurtem z dwoma innymi kierunkami - tym bardziej. Chyba, że masz rodzinę w tym świecie i wszystko za ciebie załatwią.

Są też inne zawody, w których studia to must have. Zupełnie nie na temat.
  • Odpowiedz