Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL; DR w moim związku nie będzie #seks przez około pół roku z powodów medycznych

Moja dziewczyna ma #tradzik, już od wielu lat. Moimi zdaniem nie aż taki drastycznie duży (trochę czerwonych krost i co jakiś czas kilka takich ropnych). Niemniej jej bardzo przeszkadza psychicznie i w końcu po wielu wizytach u dermatologów stanęło na #izotek (izotretynoina).

Problem, jaki ja z tym mam, jest taki, że moja dziewczyna ma przeciwwskazaną antykoncepcję hormonalną. Stosowaliśmy do tej pory prezerwatywy. Nie byliśmy demonami seksu, było tak raz na ok. tydzień ale no jednak jakieś życie seksualne istniało. Jednak teraz dermatolog jej mówi, że to za mało skuteczna metoda, i przy izoteku trzeba stosować połączenie hormonalnej i mechanicznej antykoncepcji. Jedyną opcją jest więc powstrzymanie się od seksu na czas kuracji i trochę po. Dziewczyna mówi, że jakoś wytrzymamy, ale ja sam nie wiem. Z jednej strony faktycznie powód zdrowotny, a z drugiej nie wiem jak to się odbije na naszym związku. Z trzeciej przykładowo w zagrożonej ciąży też byłoby pół roku przerwy.

Może ktoś miał taką sytuację? Tzn. jest różową po izoteku z przeciwwskazaniami do hormonów albo partnerem (ew. byłym partnerem) takiej różowej?

Czy dziewczyna ma rację i naprawdę przy izoteku trądzik jest wykluczony, jeśli nie bierze się hormonalnej antykoncepcji? Czy jednak ktoś (np. ten dermatolog) robi mnie/nas tu w jajo?

#zwiazki #seks #rozowepaski #mirabelkopomusz #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61372e029693e7000a2f28f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
TL; DR w moim związku nie będzie #s...

źródło: comment_1631028107leYRCaLspqEvVh99tkiHNL.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy jednak ktoś (np. ten dermatolog) robi mnie/nas tu w jajo?

Są tacy co nie przepiszą izo jak babka się nie zgodzi na antykoncepcję hormonalną, więc nie jest to tylko jego wymysł. Tak czy owak jak będziecie się pilnować, to w ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść, żeby hormony miały być jedynym sposobem żeby temu zapobiec.
NiewidomyPiżmowół: Gdybyś ją pociągał, to miałaby sama inicjatywę, pogadała z Tobą i ustaliłą seks oralny, petting i tak dalej. Usłyszałbyś pewnie coś w stylu "dasz radę te pół roku, obiecuję Ci najlepszego loda na świecie ; )".

A jak usłyszałeś po prostu "nie będzie seksu" i laska ma wywalone, to znaczy, że nigdy jej nie pociągałeś i wreszcie znalazła sobie wygodny powód, żeby nie musieć z Tobą uprawiać seksu.

Zaboli Cię
Dziewczyna mówi, że jakoś wytrzymamy, ale ja sam nie wiem. Z jednej strony faktycznie powód zdrowotny, a z drugiej nie wiem jak to się odbije na naszym związku.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro czasowy brak seksu z powodów medycznych miałby się odbić na związku, to raczej bym zadał sobie pytanie nad głębią tej relacji i czy seks jest tylko jednym z elementów tego związku, czy nad nim dominuje.

Tak czy inaczej: masz znakomitą okazję,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@khaes: @AnonimoweMirkoWyznania: @CisowiankaLekkoGazowana:

Nie chodzi o to, że izotek osłabia działanie prezerwatywy, tylko o to, że zakazane jest zachodzenie w ciążę przy tej kuracji ze względu na to, że lek uszkadza płód.

Także przyjmowałam lek o takim działaniu i lekarz wypisał go tylko i wyłącznie w połączeniu z Antykoncepcja hormonalna + z zaleceniem stosowania dodatkowo innej metody. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że trzeba uniknąć ciąży za wszelką
WiedźmińskiTowarzysz: OP-ie, wyobraź sobie, że zamiast Ciebie partnerem laski jest pic rel.

Wyobraź sobie, jak jemu mówi, że z powodu braku możliwości seksu waginalnego nie będzie seksu w ogóle. Zwizualizuj to sobie w głowie xD

Jak jeszcze nie czujesz absurdu tego, jak Cię potraktowała, to podpowiem, że pic rel by ją po parę razy dziennie posuwał w usta i tyłek, a ona miałaby wielokrotne orgazmy od jego palców.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - WiedźmińskiTowarzysz: OP-ie, wyobraź sobie, że zamiast Ciebi...

źródło: comment_1631046600ZHUDmqQpMcgXkMUz41dakF.jpg

Pobierz