Wpis z mikrobloga

@Kleki_Petra: amnestia? Jaka amnestia? Protestowanie przeciw zmianie prawa to jakaś zbrodnia? Co do pozostałych wymienionych zarzutów poproszę o źródła, chętnie się z nimi nie zapoznam, BO JEJ POGLĄDY MNIE NIE INTERESUJĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CudMalina: nie zrozum mnie źle. Ci przestępcy powinni zostać tak samo surowo ukarani jak wszyscy. Mogliby tworzyć swoje wybitne dzieła, ale tylko z celi więziennej. Wybitne dzieło sztuki nawet stworzone przez najbardziej chory umysł pozostaje dziełem sztuki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wengerowski: nie tylko jest troglodyka bo bardzo lgbt to jeszcze jako osoba która wiele razy podróżowała nie rozumie formularza w którym wypełnia się swoją płeć. Czyli głupia troglodytka
@Wengerowski: Ten pierwszy i drugi komentarz to dno i muł. Reszta wyraża opinię, nie ma obrażania chociaż.

Jeśli zdobędzie medal to brawo. Znaczy zasłużyła na to swoim przygotowaniem sportowym, ale cała reszta mnie nie przekonuje by jej kibicować. Po prostu nie życzę jej źle, mimo że nie życzę jej dobrze.
@Wengerowski: ja ogólnie zgadzam się ze słowami w piosence Lao Che "Wiesz sam jak nie lubię radykałów". Klepacka to najlepszy przykład radykała i kompletnego ignoranta, nie mam zamiaru jej kibicować. Tak samo nie kibicuje w F1 Hamiltonowi bo jest pozerem i udaje wielkiego aktywistę.
Ogólnie Polakom kibicuję bo jednak mamy trochę ze sobą wspólnego, ale jak walczy Binkowski z "obcym" to wolę żeby dostał w mordę. Tak samo chciałbym żeby Klepacka