Wpis z mikrobloga

@Wodolejec: no i co z tego? W całym kraju ludzie szli do kościoła na poranna mszę i celebrowali swoją wiarę. Pewnie film jest z roku jak było wszystko zamknięte i chciała jakoś celebrować ważna dla siebie uroczystość religijną. Mi to by nie przeszkadzało, jeśli bym nie był jej sąsiadem xD
  • Odpowiedz
kompletnie źle. Chodzi o to, żeby nikt nie życzył źle nikomu. Żeby ludzie zrozumieli ze takie zachowanie nie ma kompletnie sensu


@Wengerowski: To czemu od Klepackiej nie wymagasz, by przeprosiła za wyzywanie ludzi od nienormalnych tylko oczekujesz, że zwyzywani przez nią ludzie mają udawać, że wcale się na nich nie pluje, a to tylko deszcz pada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Ciebie ktoś zwyzywa albo po ryju oklepie, to też nie zareagujesz w żaden
  • Odpowiedz
Chcę zrozumieć co kieruje ludźmi, którzy chcą żeby ich rodaczce się nie udało.


@Wengerowski: dlaczego narodowość ma być nadrzędna nad tym jaką jesteś osobą? To że urodziłam się w tym samym kraju co Klepacka, nie oznacza że czuję z nią jakąkolwiek więź.

A co kieruje Klepacką kiedy chce się pozbyć osób o odmiennej orientacji seksualnej?
Jej przeszkadza cała społeczność, przeciwnikom Klepackiej przeszkadza tylko ona.
  • Odpowiedz
Ten argument ze słuchaniem muzyki żonobijców i gwałcicieli to też jak kulą w płot... Całe cancel culture oraz ruch Me Too oparte są na tym, by nie wspierać niemoralnych osób ani bezpośrednio finansowo, ani niebezpośrednio followingiem... Tak więc nie - normalnym ludziom nie jest "wszystko jedno" co ich idol robi po godzinach, i jeśli jest społeczną mendą, to się publicznie wycofuje poparcie dla tej osoby z czysto etycznych pobudek...

I to jest
  • Odpowiedz