Wpis z mikrobloga

@Wengerowski nie o to chodzi czy jest osobą decyzyjną czy nie - agituje przeciwko aborcji i homoseksualistom, obraża ludzi wyzywając ich od nienormalnych - ludziom ma prawo nie podobać się obecność takiej osoby w przestrzeni publicznej i mają prawo jej źle życzyć, chociażby dlatego, że dzięki temu straci trochę zasięgów i przestanie propagować szkodliwe poglądy na swoim Instagramie. Nie można dawać przyzwolenia na obrażanie ludzi ze względu na orientację seksualną -
  • Odpowiedz
@Wengerowski: Ja gardzę Klepacką, bo jest dla mnie dzbanem totalnym, ale w życiu by mi do głowy przyszło, aby jej życzyć jak najgorzej w sporcie. Przecież ona nie dla pisu czy prawaków medale zdobywa na jakiś zawodach, a dla Polski.

To co niektórzy z lewej strony o niej piszą, to się nóż otwiera w kieszeni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie o to chodzi czy jest osobą decyzyjną czy nie - agituje przeciwko aborcji i homoseksualistom, obraża ludzi wyzywając ich od nienormalnych - ludziom ma prawo nie podobać się obecność takiej osoby w przestrzeni publicznej i mają prawo jej źle życzyć,


@fuechsinn: to są jakieś twoje urojenia. Jaka ona jest czy ktoś inny, ale walczy i zdobywa medale dla Polski, a nie w imię np. ,,j-----a lgbt''

Trzeba być
  • Odpowiedz
A to bycie Polakiem zobowiązuje do kibicowania polskim sportowcom?


@biblia: jakie pytanie-pułapka. Szkosa że tak się składa że kibicowanie sportowcowi najczęściej pokrywa się ze zgadzaniem się z nim, bądź nie w kwestiach swiatopoglądowych. No ale to domena ludzi niezbyt inteligentnych którzy nie są w stanie zrozumieć, że całe piękno Igrzysk tkwi w ich apolityczności, gdzie liczy się tylko i wyłącznie sport:)
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Skąd wniosek, że życzy Ci żeby żyło się gorzej. W jej opinii, jej poglądy są właściwe, nie ma tu żadnej intencji wyrządzenia komuś krzywdy, co do homoseksualistów, według niej są nienormalni, ale kogo to obchodzi.

Tak czy inaczej reprezentuje Polskę i dla Polski poza sobą będzie zdobywać medale, sensowniejszym podejściem byłoby: "niech franca się do czegoś przyda", jeśli tak bardzo nie pasują jej odmiennie poglądy. Z tym, że takich
  • Odpowiedz
@Wengerowski: Gdyby ma tym 2. miejscu był jakiś gej Polak, bądź sportowiec otwarcie popierający LGBT, to byłby tak samo gnojony jak Klepacka teraz; jedyna różnica, to to że byłby gnojony przez tych samych ludzi, którzy bronią teraz Klepacką.
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: i to by było tak samo idiotyczne. Inna sprawa że w koszu 3x3 mamy Czarnego zawodnika z USA, a w siatkówce Kubańczyka i jakoś nikt ich nie gnoi, bo to Polacy i wszyscy wiedzą, że są filarami swoich zespołów. Czyli twoje przypuszczenie takie trochę nietrafne
  • Odpowiedz
@technojezus
@moskal888 czy wy potraficie czytać? Albo chociaż logicznie myśleć? Sportowcy w dzisiejszych czasach udzielają się wszędzie, na Instagramie, fb, Twitterze, jeżeli ona tam prezentuje szkodliwe poglądy, to logiczne jest, że ludzie chcieliby żeby zniknęła z przestrzeni publicznej, a nie dawała chory przykład młodzieży, która przez jej sukcesy sportowe może znajdować w niej jakiegoś rodzaju autorytet. A kiedy zdobywa jakiś medal, to oczywiście że robi się o niej nieco głośniej.
Ciekawe czy byście mówili, że jej poglądy nie mają znaczenia, gdyby była jakąś feminazistką, głoszącą poglądy dyskryminujące białych hetero mężczyzn. Wtedy pewnie cały wykop by się zesrał XD

A mówienie, że ktoś ze względu na orientację seksualną jest nienormalny, jest obiektywnie szkodliwe i złe. I bardziej mi zależy, żeby takie poglądy zostały wyplenione z przestrzeni publicznej niż żeby Polska dostała jakiś tam śmieszny medal XD z czego tu się cieszyć, z tego że Polskę reprezentuje osoba reprezentująca jednocześnie taką biedę
  • Odpowiedz
@fuechsinn: mnie g---o obchodzi jej sport tak samo jak g---o mnie obchodzi ta jakaś Klepacka, a także nie zgadzam się z tym co mówi. Jest dla mnie skrajnie prawicowym dzbanem jak zresztą pisałem, ale życzę jej jak najlepiej w sporcie i niech zdobędzie medal na igrzyskach dla Polski.

A ta pani życzy mi, żeby było mi gorzej, bo życzy mi żebym wbrew swojej woli musiała rodzić upośledzone dzieci ¯\(ツ)/¯ życzy
  • Odpowiedz
@technojezus tak, wszyscy geje są jej na pewno bardzo wdzięczni, za to że dla nich zdobywa jakiś g---o znaczący medal XD wcale nie jest ważne, że działa aktywnie w kierunku, żeby ich standard życia przypadkiem się nie polepszył XD

Żeby byli uważani za nienormalnych i żeby w szkole niestety można było uczyć dzieci, że to zwyczajni ludzie i przeciwdziałać dyskryminacji XD

Osoby takie jak ona powinny być przy każdej okazji piętnowane za swoje zachowanie i tyle. Bardzo dobrze, że ludzie manifestują swój brak poparcia, może pani wielce katoliczka ruszy w końcu tępym łbem i przemyśli co miały oznaczać słowa "kochaj bliźniego jak siebie samego".
  • Odpowiedz
@fuechsinn:

Sport to bardzo drobna część życia i mało istotna. Jakoś nie widzę wymiernych korzyści z tego medalu dla kogokolwiek poza tym babiszonem. Co ci z tego przyjdzie? Międzynarodowy prestiż na 3 minuty?

Sport w 2019 wygenerował prawie 10mld złotych, pracuje w tej branży ponad 100tys osób. Jak jesteś z zewnątrz nie wiesz ile taki medal znaczy dla ludzi związanych ze sportem.
Umniejszanie roli kształtowania się charakterów i zdrowia poprzez
  • Odpowiedz
@Wengerowski a głoszenie poglądów, że homoseksualiści są nienormalni, nie wpływa na kształtowanie się charakteru u młodzieży? Wychowajamy sobie armię tępych sebiksów wyzywających ludzie od pedałów - ważne, żeby mieli wyniki w sporcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz