Wpis z mikrobloga

@Wengerowski: Z wielu powodów można ludziom źle życzyć i nie kibicować, takiemu Szpilce np nigdy nie kibicowałem bo jest debilem, co z tego, że to Polak xD A Klepacka nie tylko swoimi poglądami ale też sposobem ich przedstawiania zraziła sporo ludzi do siebie, dlaczego ktokolwiek z grup które atakuje albo po prostu wspierających prawa mniejszości miałby jej kibicować? Ku Chwale Wielkiej Polsce?
@biblia: co mnie obchodzi co myśli sportowiec i jakie ma poglądy? Ona zdobywa medale i dzieki temu czuję radość i dumę ze swojego kraju. Jest także produktem naszego szkolenia sportowego i naszych podatków. Do tego jej medal mam nadzieję doda się do klasyfikacji medalowej i Polska może być wyżej w klasyfikacji najważniejszej imprezy sportowej świata.
Jeszcze raz: nie chodzi o brak kibicowania i wspierania, tylko życzenie źle, zawiść i zesranie się
@Wengerowski: Ciebie to nie obchodzi i to jest jak najbardziej ok ale ludzie mogą na podstawie różnych kryteriów darzyć sportowców sympatią bądź antypatią, szczególnie gdy odejdziemy od kibicowania Polakom dla zasady, by dobrze to wyglądało w klasyfikacji medalowej i takie osoby mogą jej jak najbardziej życzyć źle i ani trochę mi jej nie żal, bo sama swoimi wypowiedziami to spowodowała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto sieje wiatr
@biblia: słuchasz muzyki tworzonej przez narkomanów, alkoholików, typów bijących swoje żony? Oglądasz filmy z gwałcicielami?
Tak naprawdę nie wiesz kto kim jest. Osoby publiczne wykonują swoją pracę i tak naprawdę nie wiesz kim są. Do tego Klepacka nie popełniła żadnego przestępstwa w przeciwieństwie do wyżej wymienionych, a jakimś cudem wzbudza zle emocje u ludzi którzy ponoć kochają wszystkich i wszystko.
Stawianie na piedestal kogokolwiek nie ze względu za osiągnięcia, a ze
@Wengerowski: Ale to porównanie jest totalnie bez sensu, bo mówimy o kibicowaniu i darzeniu sympatią a nie oglądaniu czyjejś pracy czy twórczości. Z pewnością słucham czy oglądam ludzi łamiących prawo, ba, o niektórych z nich nawet wiem, że to robili, ale przecież jak będę chciał obejrzeć zawody z udziałem Zofii Klepackiej, to też to zrobię. Nie robię tego, bo mnie żeglarstwo nie interesuje a nie dlatego, że nie lubię Klepackiej. Przykładowo