Wpis z mikrobloga

@Wengerowski a dlaczego ktoś ma jej dobrze życzyć?

Ta patusiara publicznie nazywa homoseksualistów osobami nienormalnymi, do tego manifestowała swoje poglądy przeciwko strajkowi kobiet, który walczył o legalną aborcję chorych płodów, czyli strzela do przeciwnej bramki niż cała masa młodych ludzi. Nic dziwnego, że jej źle życzą.
Skoro to osoba, która walczy o to, żeby mnie i moim przyjaciołom a także masie innych Polaków żyło się w Polsce gorzej, tak więc życzy nam
Dla mnie jednym z celów w życiu jest właśnie pozbycie się tych negatywnych emocji, które zjadają mnie od środka i nic nie wnoszą do mojego życia. Zazdrość, zawiść, nienawiść, stres podobno mogą powodować szkody nie tylko w psychice ale i w organizmie. Nie chodzi mi o zlozeczenie jak nakluwanie laleczek voodoo z facjata Klelackiej xD Chcę zrozumieć co kieruje ludźmi, którzy chcą żeby ich rodaczce się nie udało.


@Wengerowski: ale nie
@fuechsinn: tak jak napisałem mam szczerze w dziurce od #!$%@? jej poglądy polityczne. Sportsmenka nie powinna być osobą decyzyjna jeśli chodzi o kwestie społeczne, medyczne oraz ustawodawcze i nie jest, bo może dosłownie - Nic.
A ludzie bijący do niej pianę na Twitterze z flagami LGBT nie różnią się niczym od niby-katolików, nienawidzących homoseksualistów. Inne plemię - te same idiotyczne pobudki.
@TurboDynamo: ja właśnie wychodzę z założenia, że da się je ograniczyć i do tego dążę, niektórzy chcą postawić dom, inni spłodzić syna, ja chce być lepszym człowiekiem. Pomaga mi w tym pomaganie innym oraz próba zrozumienia pobudek innego człowieka, które prowadzą do danych zachowań.
@CudMalina: i właśnie o tym jest ten wpis. Ja słucham muzyki stworzonej przez żonobijcę Kaczmarskiego, oglądam filmy z Kavinem Spacey'em i nijak mi to nie przeszkadza w docenieniu wybitności tych przestępców w swojej pracy. A ona nawet nikogo nie krzywdzi jak ta dwójka wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Wengerowski:

Rozpowszechniaj nieprawdziwe informacje o sporej grupie społecznej

Agituj za gehenną ludzi obciążonych patologią ciąży

Pochwalaj cierpienie tych ludzi i ciężko chorych dzieci, które będą musieli wychowywać

Wykluczaj ludzi ze względu na cechy na które nie mieli żadnego wpływu

Twórz społeczeństwo które przyczynia się do samobójstw i nabytych chorób i zaburzeń psychicznych


Jak można nie kibicować takiej złotej osobie?

Ja tam życzę jak najgorzej każdemu, kto czyni świat gorszym miejscem do
@Wengerowski: Oczywiście że krzywdzi. Nawołuje do dyskryminacji osób LGBT, przyczynia się do szerzenia propagandy w TVP, popiera odebranie kobietom prawa do aborcji. Swoimi wypowiedziami czyni wiele zła.

Rozumiem o co Ci chodzi. Nie jest to prosta kwestia kiedy znane osoby okazują się przestępcami czy osobami, o kontrowersyjnych poglądach. Pytanie, czy mimo wszystko powinniśmy ich wspierać? Dobrze to pokazuje np dokument Allen v. Farrow. Allen był oskarżony o pedilofilie wobec swojej córki,