Wpis z mikrobloga

Skoro jesteś taki tolerancyjny to musisz tolerować moją nietolerancję lewaku XD wspaniała logika naprawdę, po tym zdaniu w sumie wiem że można już to zakończyć.

@biblia: oj tak, jestem tego samego zdania.
Ale żeby komuś źle życzyć


@Wengerowski: to że komuś nie kibicujesz nie oznacza że mu źle życzysz to po pierwsze.
Po drugie nie widzę nic złego w złożyczeniu komukolwiek, co to #!$%@? ma być jakieś myślenie magiczne jak u dzieci że jeśli o kimś źle pomyślisz to się to spełni? Dorośnij, prawaki źle życzą lewakom, lewaki źle życzą prawakom i nie ma w tym nic złego. Złe jest udawanie świętoszka i
to że komuś nie kibicujesz nie oznacza że mu źle życzysz to po pierwsze.

No to sobie wejdź na Twittera '' klepacka", było dzisiaj w trendach i obok wiadomości o świetnym drugim miejscu po 1/3 rywalizacji, przeważały wysrywy jakiś dziwnych ludzi nie o jej doskonałym wyniku sportowym, tylko nastawienie: żeby czasem medalu ta homofobka nie przywiozła, bardzo dobrze ze w trzecim wyscigu była w drugiej dziesiątce.

Po drugie nie widzę nic złego
źle życzyć hejterce wspieranej przez reżimową propagandę, a nie Polce. Pies z kulawą nogą nie znał jej nazwiska dopóki nie zaczęła krucjaty przeciwko LGBT.

Od kiedy ona ta krucjatę uskutacznia? Bo ma 3 medale MS w tym złoty z 2007 i już wtedy o niej słyszałem, a o jej poglądach dopiero dziś
@FlasH: