Wpis z mikrobloga

@MaddieBaddie:

dlaczego narodowość ma być nadrzędna nad tym jaką jesteś osobą? To że urodziłam się w tym samym kraju co Klepacka, nie oznacza że czuję z nią jakąkolwiek więź.

Igrzyska Olimpijskie to taka impreza, w której jest coś takiego jak klasyfikacja medalowa. Różne wielkie kraje na czele z USA, Chinami i wysoko rozwiniętymi krajami europejskimi wykładają ogromne pieniądze na szkolenie młodych, trenerów, budowanie nowych ośrodków, aby rywalizować o pierwsze miejsce
  • Odpowiedz
@wintour:

nie obchodzi cie to bo jej poglady cie nie dotycza, jakby pisala Wengerowski to p-----l i zboczeniec to bys zmienil zdanie

Nie. Jej opinia mnie nie obchodzi, bo interesuje mnie tylko jej miejsce na igrzyskach. Poza tym, możesz napisać o mnie to samo, czy masz jakiś wplyw na moje życie? Możesz nawet zamieszczać ten wpis codziennie. Mogę wtedy podjąć działania, które sprawia że zaczniesz żałować swoich kłamstw. Dobra rada:
  • Odpowiedz
@Wengerowski: no widać właśnie że kogoś jednak to interesuje. A to Ty tym postem próbujesz walczyć z całych sił żeby sport pozostał apolityczny.

BTW. serio myślisz że gdyby jakiś sportowiec homoseksualista - który również bierze udział w Igrzyskach - dowiedziałby się o tym jakie na temat jego orientacji ma poglądy Klepacka to podałby jej rękę?
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: u nas jest homoseksualna sportsmenka, jakoś nikt nie zabronił jej jechać na Igrzyska, nawet wyszła sobie w tęczowej masce na otwarcie. I co? Widzisz gdzieś ból d--y homofobów? W reprezentacji siatkarskiej jest czarny zawodnik i nikt mu źle nie życzy, bo wszyscy chcą medali.
Sport pozostanie apolityczny, bo nikt nie odejmie punktów Klepackiej za to, że jest prawaczką, nikt nie dostanie też dodatkowych punktów za trenowanie w słabszym ośrodku
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: mój ból d--y? Zobacz ból d--y o występy Klepackiej na Twitterze. Jacyś dziwni ludzie z tęczowymi awatarami życzący jej wpadnięcia i zostania w wodzie. Kończę, bo nic nie wnosisz do dyskusji
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: dziwni ludzie bo wylewają swoją frustrację, na osobę, która nigdy ich hejtu nie przeczyta. Dziwni ludzie, bo nie mają pojęcia o temacie na który próbują zabrać głos (rywalizacja sportowa) , dziwni ludzie bo życzą obcej osobie której nie znają wszystkiego najgorszego.
  • Odpowiedz
@Wengerowski: z tym przeczytaniem to się nie zgodzę, Internet ma spore zasięgi, a Klepacka jakąś wielką osobistością nie jest, żeby to do niej nie dotarło.
Co do reszty to dokładnie to samo tyczy się jej: nie ma pojęcia o byciu osobą homoseksualną czy o byciu w ciąży ze zdeformowanym płodem a próbuje zabrać głos, również nie zna wszystkich tych osób o których się wypowiada, a życzy im źle.

Jak bardzo
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: od wczoraj tłumaczę ludziom, że mnie nie obchodzą jej poglady polityczne, że Stawianie na piedestal sportowców nie za ich wyniki, a za media społecznościowe jest po prostu głupie. Liczą się wyniki i medale, kim ona jest kompletnie mnie nie interesuje, bo nie mam na to wpływu. Zdziwiony jestem, że nikt nie podał źródeł do tych obrzydliwych jej wypowiedzi, bo chętnie bym się z nimi nie zapoznał, bo dla mnie
  • Odpowiedz