Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy bo ja juz nie wiem jak z tym #rozowypasek gadac.

Sytuacja taka. Rozowa miala zapalcic za cos iles tys zl. Jednak limit na jej karcie sprawil, ze nie mogla zapalcic za calosc. Poprosila zebym jej pozyczyl 1k zl, zeby mogla zaplacic revolutem. Zgodzilem sie normalna akcja. Jednak potem zapytala mnie czy moze mi jednak oddac w przyszlym miesiacu, a nie tak jak sie umawialismy nastepnego dnia, kiedy zejdzie jej limit. Powodem tej zmiany bylo to, ze ma limit na wybieranie z innego konta i pobralo by jej 10 zl jakby miala mi przelac nastepnego dnia, a tak w przyszlym miesiacu oddala by mi z wyplaty.

Zrobila sie drama, bo powiedzialem jej ze umawialismy na jutro, nie za miesiac. Ona stwierdzila, ze jej nie ufam i ze co to za zwiazek ma byc jak ja takie akcje robie i ze przeciez mam pieniadze.

Rozbija sie to o dwie rzeczy, ja uwazam ze jak sie z kims umawiam zeby cos oddac w danym terminie to tak sie powinno zrobic. Ona uwaza, ze mam ja za zlodziejke. Zaraz odeslala mi kase i powiedziala, ze pozyczy od kogos innego. Znamy sie juz jakis czas i wiedzialem, ze mnie nie naciagnie. Tez nie lubie placic bankowi za dysponowanie swoimi pieniedzmi, no ale jak umowa, nawet z partnerem to jednak umowa. Ona teraz uwaza ze nie mam do niej zaufania i nie widzi w tym przyzszlosci. Kolezanki oczywiscie jej przyklasnely. Jak jej wytlumaczyc, ze to sa dwie inne rzeczy? A moze ja sie myle, nie wiem.

Sorki za brak polskich znakow, ale taki sprzet tylko mam.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowywinternetach: ale się prujesz o złamanie słowa, podczas gdy różowa opa tego nie zrobiła. Po jego przelewie chciała zmienić termin spłaty, nie zgodził się to mu kasę od razu oddała. On się spiął, bo na dłużej pożyczyć nie było go stać i na pewno mało fajnie było się do tego przyznać. Ona się spięła, bo najpierw co usłyszała to umowa to umowa, co zbudowało między nimi dystans. Najlepsze, że w
  • Odpowiedz
a wykopki w komentarzach dalej będą się gorączkować


@tulipana: Łącznie z Tobą, bo przecież odpisujesz tak samo jak każdy, a nawet smarujesz więcej komentów niż inni.

No ale dobrze, niech się godzą i niech ustalają zasady, finito.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reaamu: ty to się lepiej nie odzywaj patrząc na to jaką ci dramę rozkręcili xD
@Kanarynka: oj różowe się zesrały potężnie xD
@derko123: dla mnie dobrze zrobiłeś, umowa to umowa. Też zdarza mi się pożyczac kasę różowej (mieszkamy razem, mamy wspólny budżet na mieszkanie o jedzenie, a reszta to już osobną kasa, wiadome) i jeśli się umówimy ja wtedy i wtedy to się tego trzymamy. Tu
  • Odpowiedz
@Kanarynka
@Reaamu o czym wy w ogóle mowicie xdddd umówił się z dziewczyną na spłatę długu w konkretnym czasie to z jakiej racji ma się to zmieniać bo ona ma jakieś problemy? (a tak na marginesie @Reaamu zastanów się co piszesz czasami bo sięgnęłaś niżej niż dno swoimi wysrywami)
  • Odpowiedz
@Babojadek: Mam to gdzieś, naprawdę. Nic mnie bardziej nie obchodzi, niż zdanie ludzi o mnie na wykopie xD nie po to robie specjalnie wpisy, by sobie takich dawać na czarno jak leci
  • Odpowiedz
@Reaamu myślałam że każdy zdrowy i rozsądny a przede wszystkim normalny człowiek, ma jakieś moralne granice jeśli chodzi o jakiekolwiek wypowiedzi XD nic bardziej mylnego
  • Odpowiedz
@derko123: Na początku byłem pewien, że się mylisz i jesteś zbyt zasadniczny, ale komentarze później pokazały, że serio potrzebujesz tej kasy. Wobec tego to jednak różowa jest walnieta w łeb, no chyba, że jej o tym nie mówiłeś, że to ważne xD

@River_Song: XDD weź jeszcze przemyśl ten związek
  • Odpowiedz