Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy bo ja juz nie wiem jak z tym #rozowypasek gadac.

Sytuacja taka. Rozowa miala zapalcic za cos iles tys zl. Jednak limit na jej karcie sprawil, ze nie mogla zapalcic za calosc. Poprosila zebym jej pozyczyl 1k zl, zeby mogla zaplacic revolutem. Zgodzilem sie normalna akcja. Jednak potem zapytala mnie czy moze mi jednak oddac w przyszlym miesiacu, a nie tak jak sie umawialismy nastepnego dnia, kiedy zejdzie jej limit. Powodem tej zmiany bylo to, ze ma limit na wybieranie z innego konta i pobralo by jej 10 zl jakby miala mi przelac nastepnego dnia, a tak w przyszlym miesiacu oddala by mi z wyplaty.

Zrobila sie drama, bo powiedzialem jej ze umawialismy na jutro, nie za miesiac. Ona stwierdzila, ze jej nie ufam i ze co to za zwiazek ma byc jak ja takie akcje robie i ze przeciez mam pieniadze.

Rozbija sie to o dwie rzeczy, ja uwazam ze jak sie z kims umawiam zeby cos oddac w danym terminie to tak sie powinno zrobic. Ona uwaza, ze mam ja za zlodziejke. Zaraz odeslala mi kase i powiedziala, ze pozyczy od kogos innego. Znamy sie juz jakis czas i wiedzialem, ze mnie nie naciagnie. Tez nie lubie placic bankowi za dysponowanie swoimi pieniedzmi, no ale jak umowa, nawet z partnerem to jednak umowa. Ona teraz uwaza ze nie mam do niej zaufania i nie widzi w tym przyzszlosci. Kolezanki oczywiscie jej przyklasnely. Jak jej wytlumaczyc, ze to sa dwie inne rzeczy? A moze ja sie myle, nie wiem.

Sorki za brak polskich znakow, ale taki sprzet tylko mam.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reaamu: Oho, już skanujesz moje wpisy szukając do czego się #!$%@??
Znalazłaś mój wpis o tym ze mam chorego brata. Niżej upaść nie mogłaś. Ze tobie wstyd nie jest, to jest niebywałe. Pisząc coś takiego świadczy o tym ze z ludźmi w ogóle nie masz obycia wiec twoja hipokryzja i głupota już mnie absolutnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@derko123:
Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty #!$%@? ta suka cie #!$%@? na kase on wstal stary wstal i mowi co ty #!$%@? gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia #!$%@? a ja go na #!$%@? fast attack bomba w oko #!$%@? na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby
  • Odpowiedz
@derko123: No właśnie. A to zmienia całkiem postać rzeczy i stawia sytuacje w innym świetle. Pod wypowiedziami które stoją po jej stronie nagle napisałeś, że nie masz teraz środków na pożyczkę do przyszłego miesiąca i hurr durr jak ktoś może stawać po drugiej stronie. Co innego kiedy ja pożyczam chłopakowi pieniądze i czekam, bo mogę sobie na to pozwolić. A co innego, gdy nie mam i go o tym informuje
  • Odpowiedz
jeżeli naprawdę nie potrzebowałeś tych pieniędzy na pilny wydatek, to zaprawdę powiadam ci (specjalnie z małej), beka z cb typku


@red7000: Patrz wyżej, to były jego ostatnie pieniądze a ona miała duży zapas kasy i jej 10zł było szkoda. Teraz robi mu inbę nawet po tym jak wie, że gdyby nie oddała to by nie miał za co żyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Reaamu szczerze zrobiłem to specjalnie (nie napisałem we wpisie), żeby zobaczyć czy osoby które będą stawać po stronie różowej zmienia zdanie pod wpływem tej informacji. Bo tak było dokładnie w moim wypadku.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Ale przecież Op napisał, że jej ufa i wie, że ona by go akurat na hajs nie zrobiła. Czego nie rozumiesz? Sytuacja jest taka dlatego, że Op nie ma teraz pieniądzy, a ona to rozumie w inny sposób
  • Odpowiedz
@Lune: Powtarzam: usuń konto. Dodam jeszcze: idź się leczyć.

@derko123: No i spoko, w takim razie jeśli dalej będzie się czepiać o tę pożyczkę, brak zaufania itd. to po prostu się zastanów czy się jakiś toksyk po prostu nie uruchomił. Bo jeśli ona jest świadoma, że chciałeś pomóc na ile mogłeś, a i tak ma pretensje, to pomyśl czy warto ten związek kontynuować.

Czasem właśnie takie "bzdury" są sygnałami ostrzegawczymi, które jeszcze łatwo przeoczyć, zignorować czy
  • Odpowiedz
Czego nie rozumiesz? Sytuacja jest taka dlatego, że Op nie ma teraz pieniądzy, a ona to rozumie w inny sposób


@Reaamu: Przecież jej wyjaśnił że nie ma kasy, to w jaki inny sposób może to zrozumieć? xDDDD
  • Odpowiedz
@derko123: No ale to zmienia całkiem obraz sytuacji. Ja tez inaczej bym się zachowała, gdybym miała zapas gotówki, a nie np. pożyczyła ostatnie pieniądze i musiała sobie radzić do kolejnego miesiąca ¯_(ツ)_/¯ Może ja tez znam swojego niebieskiego i wiem, ze pierwsze co robi gdy dostaje pieniądze to spłaca długo (wielokrotnie pożyczył pieniądze od mojej mamy np. i zawsze od razu je oddawał w terminie), wiec nie miałabym problemu. No
  • Odpowiedz
@NaopaK: Ja #!$%@?, ale napisał to w komentarzu, a Ty się odnosisz do moich wypowiedzi przed tą informacja. Dotarło? Nawet Op to zrozumiał, a Ty dalej nie?
  • Odpowiedz
Ty się odnosisz do moich wypowiedzi przed tą informacja. Dotarło? Nawet Op to zrozumiał, a Ty dalej nie?


@Reaamu: odnoszę się do tego że laska opa nadal ma do niego wąty po tym jak powiedział że to były jego ostatnie pieniądze i nic jej nie usprawiedliwia w takim przypadku
  • Odpowiedz
jakbyś był że mną w związku to bym Ci nawet ten tysiąc dał nie pytając kiedy oddasz


@resuf: ja nie potrafiłbym tak w ciemno zaufać, bo kiedyś tak zrobiłem i się na tym przejechałem i to nie raz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz