Wpis z mikrobloga

- lewica toleruje katolickie gusła

- też lewica: picie piwa jest bardziej produktywne od procesji, o patrz katol idzie xDDD #bekazkatoli


Iście wspaniała tolerancja na poziomie chłopskiego rozumu. No ale MOJA NIETOLERANCJA JEST MNIEJ ZŁA NIŻ TWOJA PRAWAKU!!!

Jak zwykle idol wykopków z #neuropa znowu pokazuje co ludzie z tego środowiska sobą reprezentują. Śmianie się z ludzi bo idą w procesji i jeszcze pisanie z pogardą, że boga nie ma, a picie piwa jest bardziej produktywne niż procesja. No ale jak tak samo zachowuje się prawa strona w kierunku lewicy, to skandal!. No ale oni mogą to robić pod przykrywką tolerancji, a drudzy nie. Może dla ciebie i innych, Boga nie ma, ale dla innych jest. Jedni uważają osoby lgbt za osoby chore psychiczne, a inni nie. Każdy ma swoje zdanie, ale jak ktoś wysyrwa te takie swoje skrajne głupoty z podwójnymi standardami publicznie jak ty, obojętnie z jakiej strony, to ma poważny problem ze sobą.

No ale jak nie prawi się mało nie zesrają z tęczy, czy parady równości, to drudzy mało się nie zesrają z procesji czy spamują o defekacji na tagu #4konserwy i piszą o poziomie dyskusji ¯\_(ツ)_/¯

Skrajna lewica=skrajna prawica, czyli poziom dna.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz technojezus - > - lewica toleruje katolickie gusła
 - też lewica: picie piwa jest bar...
źródło: comment_162271125815SAEWrjS4Vccd9r2E2f19.jpg
  • 66
@kurczok: wspolczuję ci.

Zapomniałem, że przecież każdy skrajnie prawicowy zjeb rzuca na marszach lgbt kamieniami, a każdy na marszu lgbt np. wyzywa katolików czy religię. Znowu piękny fikołek.

@976497:

Nie ma tolerancji dla nietolerancji.

Jest to destrukcyjne dla tolerancji samej w sobie

To powiedz to lewicy.

@yummy157: kto zakazuje marszów lgbt? Przecież odbywają sie tak samo, jak te skrajnie prawicowe glupoty. Nawet częściej to te skrajnie prawicowe się odwołuje
pokaż chociaż jeden filmik na przestrzeni lat, na którym procesja albo pielgrzymka katolicka jest tak traktowana. Co ty w ogóle porównujesz xDDD


@nieocenzurowany88: porownuję #!$%@? skrajnej lewicy i prawicy, która reprezentuje taki sam poziomi nie wybielamjedntm bo ,,trochę mniej są nietolerancyjni"

@yummy157:

niektórzy liderzy konfederacji (jak nie wszyscy?) postulują zakazy marszów równości.


Ale to niech sobie postulują nawet wystrzelenie osób lgbt w kosmos. Nikt tych szurów poważnie nie traktuje.

Z
@technojezus: A widziałeś kiedyś żeby środowisko lgbt zbierało się żeby rzucać kamieniami w procesję albo przygotowywało projekty ustawy anty-katolickiej zakazującej procesji? Bo ja nie. W drugą stronę jak najbardziej. Ale faktycznie, stwierdzenie kogoś z internetu że jego zdaniem lepiej wyjść na piwko do ogródka niż uczestniczyć w kościelnych manifestacjach to faszyzm na 100% XD
@technojezus: ale nie wrzucaj mi do ust słów których nie wypowiedziałem, nie jestem za zakazem jakichkolwiek zgromadzeń, bo nie pasują mi ideologicznie. W swoim komentarzu zwracam uwagę na to, że symetrii między prawicą i lewicą nie ma jeśli chodzi o nietolerancję, bo Ty swoim postem próbujesz zrownac jakieś nieszkodliwe dogryzki ze strony YouTubera do masowych aktów dyskryminacji w mediach, na marszach itp kończących się aktami przemocy fizycznej. Czy widziałeś coś takiego
A widziałeś kiedyś żeby środowisko lgbt zbierało się żeby rzucać kamieniami w procesję albo przygotowywało projekty ustawy anty-katolickiej zakazującej procesji?


@MinnieMouse0: nie, nie widziałm.

A widziałeś kiedyś na procesji Bożego ciała ludzi z masą transparentów i hasłami anty lgbt?

Ale faktycznie, stwierdzenie kogoś z internetu że jego zdaniem lepiej wyjść na piwko do ogródka niż uczestniczyć w kościelnych manifestacjach to faszyzm na 100% XD


Jak pisałem, dla waszego guru piwko, może
@technojezus: Ej lewaku, ale z czym ty masz problem? Karaluch może stwierdzić, że boge nie ma i katole marnują czas; ty możesz powiedzieć, że geje są chorzy psychicznie; ja mogę się z tobą nie zgodzić, nazwać cię idiotą bez szkoły i pokazywać ci, że tak nie jest. Aż tak boli cię wolność? Mamy wszyscy przestać wyrażać swoje opinie, bo mogą urazić czyjeś uczucia? Trochę to "lewackie".

Korolek napisał:

W rzeczywistości przedstawia
O to czy konfiarzy nikt poważnie nie traktuje to też bym nie był taki pewien. Mają duże poparcie szczególnie wśród osób młodych, mają kilku posłów w Sejmie. Są szkodliwi

Plus jak pokazuja statystyki; społeczeństwo się coraz bardziej radykalizuje


@yummy157: no i co z tego, że mają poparcie u młodych? Lewica też ma ogromne i nic im z tego. Zresztą nie wiem jak to w przypadku lewicy, ale z takich skrajnie prawicowych