Wpis z mikrobloga

Ja narazie się nie szczepie. W zasadzie wogóle nie czułem, że na coś choruje. Poczekam, aż pojawi się więcej badań naukowych na tego typu szczepienie i wtedy można zastanawiać się.
  • Odpowiedz
@radarada: byłem chory na covida i się zaszczepiłem Pfizerem. Polecam. Boli ręka 1 dzień i tyle, niektórzy mają gorączkę też 1 dzień... Także ogólnie lol. Trzy miechy po covidzie rozwalił mi się smak totalnie. Nie polecam covida, polecam szczepionki.
  • Odpowiedz
Na covid zmarło 30 osób u ojca w pracy, 2 osoby u mnie w robocie, w rodzinie 3 osoby zmagają się z powikłaniami.


@Argonzz: Ciekawe. Gdzie mieszkasz, jaki region polski/miasto? Duży problem z jakością powietrza, albo coś? Jaka twoim zdaniem może być przyczyna? U mnie w firmie w której jest ponad 3000 pracowników nie umarł nikt.
  • Odpowiedz
@radarada: A po co mam się nie szczepić i ryzykować cokolwiek, skoro mogę to zrobić i mieć wyjebongo?

Mam trzydzieści kilka lat i wśród znajomych w moim wieku:
- kumpel wylądował w szpitalu, do zagrożenia życia daleko, ale mocne wyczerpanie, niska saturacja i dwa tygodnia wyjęte z życia, potem powolny powrót do formy;
- kilka osób paręnaście dni przeleżanych w łóżku, wysokie gorączkowanie, pocovidowe zapalenia płuc itd., i znów potem powolny powrót do
  • Odpowiedz
@Dacir: z rodziny, znajomych i znajomych znajomych itd znam tylko jedną osobę króra źle się czuła na covid, reszta która to miała to przechodziła jak lekką grype btw nie chce mi sie wierzyć w te śmierci na covid, typowo dziennie w innych latach umierało po 1000 ludzi w polsce a w czasie covid 300-600, więc gdzie te masowe śmierci?


@radarada Wnioskuję, że siedzisz w domu i za dużo znajomych
  • Odpowiedz