Wpis z mikrobloga

@radarada: ale my jesteśmy narodem egoistów :D Wydaje mi się że nikt jeszcze nie napisał:

Bo mimo że nie jestem w grupie ryzyka i mimo tego że w mojej rodzinie kilka osób przeszło covid praktycznie bezobjawowo więc mogę spodziewać się że ja również to nie chcę zachorować żeby nie rozsyłać tego dziadostwa na współobywateli.

To potencjalnie zabójczy wirus przenoszony drogą kropelkową, jeżeli mogę uniknąć zarażenia się tym wirusem a co
  • Odpowiedz
J----e ogury, na grypę ludzie umierali jeszcze przed tym cyrkiem. Również szczepienia na grypę powodowały powikłania, ciężki przebieg lub śmierć. ŻymianinTV pompuje gnój w te wasze zawszone berety tak długo, że teraz juz każdy z was jest wybitnym ekspertem epidemiologicznym i może śmiało występować w TV.
A teraz szybkie pytanie, czy choć jeden z was, kocmołuchy przeczytał choćby jedną książkę bądź artykuł dotyczący wirusów... Tak myślałem.
  • Odpowiedz
@radarada: covida miałem w listopadzie, do dziś mam z-----y smak i połowa rzeczy wali mi chemią, wolę szczepionkę niż gorsze powikłania jak znowu zachoruje
  • Odpowiedz