Wpis z mikrobloga

@4ntymateria: Uwaga, mamy tutaj delikatnego samochodziarza. Weź przewieź tylu ludzi samochodem co autobusem lub tramwajem, gdzie chcesz stawiać parkingi na te wszystkie samochody w samym centrum Warszawy, w końcu co z przepustowością samych dróg? Przy takich pomysłach jedyne co byś osiągnął to jeszcze większe korki nawet jakby wyburzyć Warszawę kolejny raz by stawiać śródmiejskie autostrady po kilka pasów w jedną stronę. Nawet Amerykanie się ocknęli że to droga donikąd i w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neubert: dobrze, że mieszkam w miasteczku, bo by mnie od korków pogięło. Tym niemniej, jeśli zbiórkom jeździ często i nie stoi w korkach to sensowna alternatywa.
@Neubert: W sumie w centrum dobry pomysł takie coś #!$%@?ć, ale #!$%@?ć wszystkie korpo na przedmieścia najpierw.
Problemem jest też bardzo ważny most który łączy tam prage z Warszawą
@edgar_k: jeden bilet na całą Warszawę która cie interesuje, max 1 przesiadka, 2 przesiadki w wawie mi się zdarzyło tylko jak wyjechałem gdzieś daleko, poza drugą strefę).
Dojazd z parkuj i jedź do śródmieścia zajmie ci 30min, może z 15min dłużej niż autem w korkach, ale za to nie szukasz miejsca.

@jaroty: byłyby masakryczne korki, na jerozolimskich jedzie tramwaj na tramwaju, jakby tam jeszcze autobusy dać to byłaby kaplica a
@edgar_k: jeden bilet na całą Warszawę która cie interesuje, max 1 przesiadka, 2 przesiadki w wawie mi się zdarzyło tylko jak wyjechałem gdzieś daleko, poza drugą strefę).

Dojazd z parkuj i jedź do śródmieścia zajmie ci 30min, może z 15min dłużej niż autem w korkach, ale za to nie szukasz miejsca.

@ButtHurtAlert: albo dojazd do miejsca gdzie traktuje mnie jak człowieka, zero przesiadek, zero biletów i zaparkuje pod docelowym miejscem
@edgar_k: #!$%@? zaparkujesz bo na twoje miejsce będzie 300 tys chętnych przy porannym szczycie. miasto nie jest z gumy, a zwłaszcza śródmieście. I jakie biznesy upadną? Biurowce gdzie korposzczury dojeżdżają i tak zbiorkomem bo łatwiej niż szukać miejsca? Czy może zaplecze biurowcowe gdzie i tak potrzebne jest auto tylko po to żeby tam dostarczyc towar?
@LewaRenkaBoga: @ButtHurtAlert: https://www.theguardian.com/politics/2020/feb/11/how-london-got-rid-of-private-cars-and-grew-more-congested-than-ever

“The myth of the anti-car lobby is that it’s someone in a Rolls-Royce flicking cigar ash out of the window at the cyclists. It’s the working class that are driving the commercial vehicles in central London, and they are being forced out by the wealthy inner-London elite, who can afford to live in Islington and want to ride their bike to St Pancras. They want to sit
A potem kwiii, jak to, dlaczego biznesy upadają, przecież wystarczy zaparkować daleko, trzy przesiadki dwa różne bilety i jesteś chlip chlip


@edgar_k: kurde to te wszystkie kawiarnie, butiki, restauracje, apteki, puby, salony fryzjerskie przy autostradach to powinny miliony zarabiać.