Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć znowu 15 lat, obudzić sie w 2005r
Lipiec, wakacje, wstajecie o 9, mama zrobila bułki i herbate, odpalacie kompa, wlaczacie gta sam andreas i #!$%@?, pozniej koledzy przyjezdzaja, idziec8e pograc w gałe, o 15 na obiad, do wieczora znowu na dworze, wieczorkiem do domu i znowu gta albo inna gierka, zero problemow, zero zmartwień, wszyscy zdrowi, mlodzi, wypoczęci
A teraz? 33 lata na karku, przegrane życie, wegetacja, wstawanie o 4 rano, do kolchozu na 6, po 15 w domu, brak siły na hobby, przychodze z pracy, biore prysznic, siadam na lozku, włączam tv i siedze z telefonem w ręku do 19, pozniej łykam garść tabletek i ide spac. I tak codziennie, w weekend może coś porobię ale po prostu nic już nie przynosi mi radości. Ciekawe ilu jest takich ludzi jak ja, wydaje mi się, ze sporo niestety. #przegryw #pracbaza #depresja #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 61
@drogba90: No ja mam 28 dopiero, i czuję jakbym już nie dawal sobie rady...
Oczywiście, jest Nas znacznie więcej, nie wliczając kobiet oczywiście, bo w końcu poprzednicy wymyślili sobie że chłop ma być silny, emocje ma zamykać w sobie... Widać dzisiaj tego efekty... Co raz więcej osób z depresją... Z fobiami społecznymi...
@drogba90: uzależniłeś się od telefonu, pewnie przeglądasz shorty na youtubie albo jakimś tiktoku przez co rozregulowałeś sobie ośrodek nagrody. Nie chce ci się nic robić bo po co skoro wystarczy włączyć apke na telefonie i mózg zaspokojony.
Spróbuj odstawić internet i zastąpić go czymkolwiek innym, nawet jakąś gierką chociaż idealnie byłoby gdybyś zaczął uprawiać jakiś sport. Wiem, standardowa rada idź pobiegaj, ale co ja poradzę że sport + dobra dieta mają