Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dlolb

dlolb

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20318
  • Znaleziska 1365
  • Mikroblog 18953
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 39
dlolb
dlolb 17.06.2026, 17:20:05
  • 4
Dzisiaj najgroźniejszy na boisku to będzie chyba to co się z tym graczem Embolo kojarzy, a na tak, ebola

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 11.06.2026, 07:17:21 via Android
  • 25
@Zakrentas: bo to wszystko zależy gdzie masz tę szeregówkę. Jeśli jest ona w "mieście", zintergrowana z jego tkanką, z obsługą przez instytucje spoleczno-kulturalno-edukacyjne, w miare okej skomunikowane to nikt się nie będzie czepiał (tylko takie to zazwyczaj kosztują krocie, przynajmniej w wawie i nie wyglądaja jak to co wkleiłeś, tylko są to zazwyczaj domy z lat 60-90). To co masz na zdjęciu stało się symbolem patodeweloperki i najczęściej pojawia się
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 08.06.2026, 07:56:04 via Android
  • 45
@Kiedys_Mialem_Fejm: no i tu leży problem, bo tak się tego nie używa xD to jest najczęściej jako odpowiedź, albo w zdaniu oznajmującym:

- myślisz, że wystarczy nam 3kg ziemniaków?
- świat i ludzie
  • Odpowiedz
dlolb
dlolb 08.06.2026, 09:51:17 via Android
  • 1
@elena-mary: no ale to chodzi o samo tak/nie tylko o nacechowanie emocjonalne. Mówiąc świat i ludzie podkreślasz, że na pewno wystarczy i komunikujesz rozmówcy, żeby ktoś się nie martwił, że nie ma problemu
  • Odpowiedz
spiritualChad
spiritualChad
04.06.2026, 10:12:28
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 04.06.2026, 17:44:38 via Android
  • 5
@spiritualChad: coś się tu nie zgadza. Nie jestem ekspertem, ale o ile pamiętam z jakichś podcastów, które kiedyś słuchałem to nasze neandertalskie geny pochodzą wyłącznie od neandertalskich matek. Neandertalczycy mieli większe głowy i neandertalka mogła urodzić potomka z mężczyzną homo sapiens, a na odwrót właśnie nie, bo kobiety homo sapiens miały za wąskie miednice, zeby rodzić dzieci z neandertalczykami (disclaimer: może ktoś kto się zna mógłby potiwerdzić)
  • Odpowiedz
dlolb
dlolb 03.06.2026, 05:42:50
  • 5
Na czym polega WIR, śmierdzielu?

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CynicznyDlugouch
CynicznyDlugouch
03.06.2026, 05:51:28 via Android
  • 6
@dlolb: a po kim Ty taki chytry na wiedzę?
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
02.06.2026, 07:05:25
  • 546
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?

Smacznego i dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #truestory
WielkiNos - Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, któryc...

źródło: 1000131277

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 02.06.2026, 09:36:40 via Android
  • 13
@WielkiNos: kiedyś tak z raz na rok się zdarzało, że ktoś wchodził z psem na plac zabaw dla dzieci, nq którym przesiaduję z młodymi. Teraz to prawie codziennie muszę zwracać uwagę, masakra jak to psiarstwo ryje ludziom mózgi
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
31.05.2026, 07:34:46
  • 340
PiSowcy chcą zakazać zawierania małżeństw starym babom i impotentom

#polityka #bekazpisu
Zakrentas - PiSowcy chcą zakazać zawierania małżeństw starym babom i impotentom

#pol...

źródło: 17796

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 31.05.2026, 13:04:06 via Android
  • 0
@Zakrentas: taka ciekawostka, jeśli jesteś "niezdolnym do odbycia aktu małżeńskiego" to w Kościele Katolickim ślubu nie dostaniesz
  • Odpowiedz
KW44
KW44
26.05.2026, 19:17:07
  • 53
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
KW44 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: janusz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 27.05.2026, 07:12:04 via Android
  • 0
@KW44: pioter szanuj łojca swego sigme 67
  • Odpowiedz

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
dlolb
dlolb 19.05.2026, 08:05:41 via Android
  • -3
@Diabolos: bo stoi murem za polskim mundurem
jaroty
jaroty
11.05.2026, 13:32:45
  • 518
Gówniarz pewnie sprowokował świętego pana kierowcę, co nie @PolsatNewsPL?

#konfitura #samochodoza #bekazpodludzi
jaroty - Gówniarz pewnie sprowokował świętego pana kierowcę, co nie @PolsatNewsPL? 

...

źródło: image_2026-05-11_153219723

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 11.05.2026, 17:28:52 via Android
  • 6
@jaroty: ale jak to, nie da się przejechać dziecka, bo przecież kierowcy jeżdżący po chodnikach zawsze mówią, że wszystko widzą i są ostrożni
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
05.05.2026, 15:32:08
  • 162
mmm rypka
annlupin - mmm rypka

źródło: 20260505_172749

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 05.05.2026, 18:17:54 via Android
  • 2
@annlupin: sól
  • Odpowiedz
l3gend
l3gend
23.04.2026, 04:26:35
  • 348
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 23.04.2026, 10:27:01 via Android
  • 1
@Jasper666: ja się podniecałem jak kupiłem 10 sztuk masła po 1 zł
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
16.04.2026, 19:20:36
  • 322
Bednarek wjeżdża w świeżo powracającego po wielomiesięcznej kontuzji JE Pana Piłkarza Krzysia Drewno

Trud jego skończony w 9' ćwierćfinału z Forest

MIRROR: https://streamin.link/v/ca479646
MIRROR PL: https://streamin.link/v/6891e164
uncle_freddie - Bednarek wjeżdża w świeżo powracającego po wielomiesięcznej kontuzji ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 17.04.2026, 07:23:48 via Android
  • 1
@uncle_freddie: tak żeś napisał, że myślałem że w Piątka wjechał
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk
12.04.2026, 17:56:41
  • 304
Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsumowania pracy naszego „orła z Ukrainy” #konfitura z polskim dowodem, chciałbym przedstawić, dlaczego według mnie jego działalność „dla społeczeństwa” (oczywiście nie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo uznał, że #samochodoza zarabia na tym pieniądze i robi wyświetlenia, więc on też będzie) to czyste sku*wysyństwo.

Jestem przeciwny sytuacjom, gdy ktoś parkuje samochód na zakazie, gdy obok jest np. parking płatny.
Bryk - Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsu...

źródło: image

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 12.04.2026, 20:49:51 via Android
  • 3
@Bryk: przecież cały problem polega na tym, że policja i straż miejska kompletnie nie działa, bezkarność kierowców jwst praktycznie 100%, dlatego ludzie się wkurzają i biorą sprawę w swoje ręce. Sam zgłosiłem mnostwo żle zaparkowanych samochodów 9/10 przypadków to umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy badź przedawnienia
  • Odpowiedz
dlolb
dlolb 24.03.2026, 18:05:05
  • 3
Jak tam młody było coś w ten weekend mulczowane?

#parkside #lidl #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

765

Miło już było (Człuchowska - Odc. 2)

Pokaż treści 18+

Miło już było (Człuchowska - Odc. 2)

Grzecznie prosiłem. Wyjaśniałem. Wszyscy już zdążyli się dowiedzieć, że tu nie wolno jeździć, i że jest jeden taki, co nagrywa. Ale mimo to nikt się tym specjalnie nie przejął. Jedziemy więc dalej z tematem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 08.03.2026, 08:02:21
  • 299
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
  • #
    warszawa
dlolb
dlolb 08.03.2026, 13:02:38 via Android
  • 4
@o__0: żeby było śmieszniej tam zaraz ta dwupasmówka i tak przechodzi w jeden pas
lappel_du_vide
lappel_du_vide
06.03.2026, 20:32:44
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 06.03.2026, 21:33:32 via Android
  • 1
@lappel_du_vide: w sensie Trump?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
01.03.2026, 10:54:42
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 01.03.2026, 12:58:04 via Android
  • 4
@robertkk: his technik a little bit wrong
  • Odpowiedz

546

"Mamy burdel za ścianą". Wysyp agencji towarzyskich w "Hongkongu" Warszawy

"Mamy burdel za ścianą". Wysyp agencji towarzyskich w "Hongkongu" Warszawy

Te hałasy doprowadzają mnie do szału. To dzieje się noc w noc. Ciągle wchodzą i wychodzą klienci, jest trzaskanie drzwiami, jęki, a czasami awantury, o której bym się nie obudził, to ktoś chodzi tam w szpilkach po mieszkaniu - opowiada mieszkaniec osiedla Bliska Wola.

spere
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 27.02.2026, 09:32:36
  • 148
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    seks
  • #
    afera
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
dlolb
dlolb 28.02.2026, 06:59:27 via Android
  • 1
@gl0wa: księża płacą, tylko obiekty kultu masz zwolnione z podatku od nieruchomości
mohawk
mohawk
25.02.2026, 06:02:45
  • 399
#allegro

siemka @allegro_pl wy serio chcecie zeby glosowac na wasza apke w konkursie? za ten pasywnie agresywny i debilny spam ktory wysylacie iles radzy dziennie i ktorego nie da sie wylaczyc bo jak wylacze to nie dostane istotnych powiadomien np. o tym że paczka jest do odebrania?

to mam dla was bardzo dobrą wiadomosc - oddalem głos a jakże, ale na konkurencje, na multikontach xD

miłego dnia ;]
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlolb
dlolb 25.02.2026, 10:24:57 via Android
  • 1
@mohawk: w apce może ustawić które chcesz powiadomienia push. Jak masz wtedy w androidzie włączone, ale w apce wyłączone to dostajesz tylko istotne info o przesyłkach. Moje allegro/zgody na powiadomienia
  • Odpowiedz
dlolb
dlolb 25.02.2026, 10:31:01 via Android
  • 0
@mohawk: hmmm nie chyba, ale nie wiem na 100%, niemniej nawet jeśli to jest to cena, którą mogę zapłacić :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.01.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking