Wpis z mikrobloga

@pacjent_0: xD on na nich nie głosował :-) ja głosowałem wtedy na PO i w 2007 zawiedziony nie byłem. Wtedy umowa o pracę to był święty grall, a jak przyszedł PiS, to umowa o pracę to było minimum. Najbardziej zdesperowani oferowali UOP na czas nieokreślony od razu, żebyś im dymał chociaż 3 miesiące wypowiedzenia. Zarabiałem 1200 na ręke, opłaciłem wynajem pokoju, studia, żarcie i fajki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Marcinx1: no chyba jednak nie. Pamiętasz te rządy w ogóle? Zyta gilowska, głupi sojusz ale ogólnie wtedy naprawdę nie robili takich debilizmów. Te rządy nie były tak tragiczne. Im się poj3bało teraz dopiero. Bo chyba kaczorowi odbiło po smierci brata.
@Sweet_acc_pr0sa: no ok, ale zarabiają tyle bo weszli na rynek pracy? Ja wchodziłem na Rynek Pracy w 2005 roku. Moja pierwsza pensja wynosiła wówczas 900 zł i miałem zero doświadczenia. Pierwsze pieniądze pozwalające na samodzielne życie zarobiłem w 2007 i dopiero wtedy, 2 lata po maturze poszedłem na studia zaoczne.

Jeżeli ktoś też wchodził w 2005 roku na rynek pracy i teraz zarabia 1800 zł to może mieć pretensje tylko do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pi73r: @milymirek: to że Gilowska przeszła wtedy z PO do PiSu było pstryczkiem w nos Tuska. Po drugie kondycja gospodarcza Polski z 2005 r., a z 2015 to zupełnie dwie różne bajki. Kaczyński jest chory na władzę, nie obchodzi go gospodarka dopóki tusza na niego głosuje, a głosuje bo dostaje socjal, przez co może on realizować swoje potworki myślowe.
@Radiativ: Gówno prawda, Stonoga na początku przymilał się do PiSu, dopiero jak zrozumiał, że ci nie chcą mieć z nim nic wspólnego zaczął swoją tyradę na nich.
@Marcinx1:
No ale o czym Ty gadasz xD Przeciez wlasnie wiekszosc ludzi glosowala na pis najpierw, bo pamietali rok 2005 i nikt nie przypuszczal, ze faktycznie wjedzie taki socjal.
No a co chcesz porownywac kondycje gospodarcza miedzy 2005, a 2015? Co ma to niby udowodnic? xD
@goferek: Czy nikt już nie pamięta jak gorąco kibicował Dudzie i wspierał? Zaczął najeżdżać na PiS bo myślał, że PiS przymknie oko na to co robi. Serio myślicie idioci, że on wiedział co mówi? Gdyby powiedział że to PO będzie was #!$%@?ło w dupę i PO by wygrało, to samo byście mówili, że "oj Stonoga to miał rację... a wszyscy się z niego wtedy śmiali". Trochę już żyję i nie spotkałem
@goferek: ah tak, idol wykopków, przekręt i cham, uosobienie filozofii chłopskiej, nie dziwi taka popularność w kraju. Wykrzyczeć jako osoba znana i medialna hasełka, które zazwyczaj rzuca pijany szwagier/teściu na imieninach, ot polski wieszcz.

Czy miał rację? Może i tak. Ale robienie z niego jakiegoś #!$%@? proroka to jest beka xD. Jedna z najbardziej obrzydliwych i oślizgłych postaci w tzw. "polskim internecie", ale zgodnie z zasadą "jeśli ktoś mówi coś, z