Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1145
@goferek: Stonoga nie przewidział przyszłości, po prostu każdy kto miał trochę oleju w głowie i pamiętał rządy pisiorów z lat 2005-2007 wiedział co się święci
  • Odpowiedz
@pacjent_0: xD on na nich nie głosował :-) ja głosowałem wtedy na PO i w 2007 zawiedziony nie byłem. Wtedy umowa o pracę to był święty grall, a jak przyszedł PiS, to umowa o pracę to było minimum. Najbardziej zdesperowani oferowali UOP na czas nieokreślony od razu, żebyś im dymał chociaż 3 miesiące wypowiedzenia. Zarabiałem 1200 na ręke, opłaciłem wynajem pokoju, studia, żarcie i fajki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@goferek: Niestety zbysiu niczego nie przewidział. Dostał jedynie #!$%@? po kompromitacji w wyborach parlamentarnych. Tak się cieszył po wygranej dudy xD
Michal0173 - @goferek: Niestety zbysiu niczego nie przewidział. Dostał jedynie #!$%@?...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Marcinx1: no chyba jednak nie. Pamiętasz te rządy w ogóle? Zyta gilowska, głupi sojusz ale ogólnie wtedy naprawdę nie robili takich debilizmów. Te rządy nie były tak tragiczne. Im się poj3bało teraz dopiero. Bo chyba kaczorowi odbiło po smierci brata.
  • Odpowiedz