Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikka można ogarnąć po przez dzwonienie i łapanie się na mogące się zmarnować dawki 2h przed zamknięciem punktu. Plus parę osób pracuje w służbie zdrowia
  • Odpowiedz
Tak, tak. Bo wcale nie ma konowałów z dyplomami, którzy dostali dyplom i pracę tylko dzięki znajomościom i pieniądzom i takich, których nie było stać na studia, ale się kształcili na własną rękę i mają większą wiedzę od konowała z dyplomem. W wielu zawodach tak jest. Dobrego pracodawcę bardziej interesuje to, co potrafisz od papierka.


@Adwokat_Boga: Tak tak, już widzę jak pozwalasz, żeby taki szur co się medycyny nauczył z internetu
  • Odpowiedz
@Prezes: Porównanie z dupy. Tu chodzi przecież o wiedzę teoretyczną, bo podanie śmiercionki może wykonać każda pielęgniarka. Gdyby się podawało podskórnie, to ja też bym mógł, bo w 2019 r. przez miesiąc robiłem sobie zastrzyki z enoksaparyny sodu.
  • Odpowiedz
@Prezes: Ale dlaczego wasz świat jest czarno-biały i nikt wam nie jest w stanie wmówić, że czarne jest czarne, a białe jest białe? Ja jestem sceptykiem co do szczepionek, bo te stare miały w składzie m.in. formaldehyd, rtęć i aluminium. A wobec preparatów na covid jestem przeciwny, bo nie są żadnymi szczepionkami i mamy do czynienia z masowymi eksperymentami na ludziach. Jeśli nie należysz do grupy ryzyka, to im później się
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Na jakiej podstawie doszedłeś do wniosku, że te szczepionki to eksperyment, że

po pół roku od pierwszej dawki AstryZeneki pojawiają się jakieś zaburzenia neurologiczne, a może być, że po roku nic się nie dzieje, za to po Pfitzerze zaczynasz świecić w ciemnościach.


?

Nie znasz się na medycynie, na biochemii, szczepionkach, po prostu gówno wiesz, ale udajesz mądrzejszego od tysięcy naukowców i lekarzy na świecie.

Skąd masz takie zaufanie do
  • Odpowiedz
Bo wcale nie ma konowałów z dyplomami, którzy dostali dyplom i pracę tylko dzięki znajomościom i pieniądzom i takich, których nie było stać na studia, ale się kształcili na własną rękę i mają większą wiedzę od konowała z dyplomem.


@Prezes: zawsze mnie rozwala na lopatki te mityczne kupowanie dyplomow i studiowanie dzieki znajomosciom. :) A jeszcze bardziej ci mityczni domorosli specjalisci ktorzy studiowali medycyne w domowym zaciszu ale byli za glupi,
  • Odpowiedz
udajesz mądrzejszego od tysięcy naukowców i lekarzy


@Prezes: Już zapomniałeś jak lekarze nie chcieli się szczepić i dopiero druga pensja ich przekonała?

29 kwietnia 2021 r.

https://instytutsprawobywatelskich.pl/trzy-pytania-do-ministra-zdrowia-w-sprawie-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-szczepien-na-sars-cov-2/

dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz, prof. UO, Przewodniczący „Wolne Wybory”
dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny i Podsekretarz Stanu w MZprof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski
prof. dr hab. n. farm. Maria Borawska
prof. dr hab. Artur Śliwiński, UW
dr
  • Odpowiedz
@Prezes: Wiadomo tez, ze amator-milosnik medycyny po weekendowym w zaden sposob nieustrukturyzowanym kursie czytania podrecznikow przerobi tyle materialu co student spedzajacy minimum 5700 godzin na uczelni i drugie tyle uczac sie do kolokwiow/zaliczen i egzaminow. xD
  • Odpowiedz
@Strahl: Student medycyny musi opanować wszystko. "Amator-miłośnik" może skoncentrować się na wiedzy z samej epidemiologii.
Ja ogólnie z matematyki byłem słaby, ale w geometrii zamiatałem nauczycielkę, choć dostawałem 1, bo mimo dobrego wyniku, nie robiłem zadań metodą z jej zeszytu ćwiczeń. XD
  • Odpowiedz
większość lekarzy jest zaszczepiona przecież xD Żaden lekarz nie dostał drugiej pensji za szczepionkę. O czym Ty #!$%@? xd


@hejziking: Usuń, #!$%@?, konto, zielonko.

Od 1 listopada rząd zagwarantował wszystkim medykom pracującym przy pacjentach z COVID-19 drugą pensję, jako rekompensatę za ryzyko jakie podejmują. Dodatki wypłaca NFZ po tym, jak szpitale przedstawiły mu listę uprawnionych medyków. Na konta placówek medycznych, na ten cel poszło już łącznie 676 mln zł.


https://www.politykazdrowotna.com/69423,medycy-dobrze-zarabiaja-na-epidemii
  • Odpowiedz
"Amator-miłośnik" może skoncentrować się na wiedzy z samej epidemiologii.


@Adwokat_Boga: Ty przeczytaj lepiej co to ta cala epidemiologia, bo nie majac wiedzy z zakresu "wszystkiego", to ty bedziesz dupa, a nie epidemiologiem.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: O czym pieprzysz, że lekarze nie chcieli sie szczepic? Tysiące lekarzy i pięlegniarek z całej Polski (i świata) zaszczepiło się bez żadnych listów i bonusów. To, że jacyś lekarze wystosowali list do ministerstwa, o niczym nie świadczy. Jeżeli mają wątpliwości, to niech się doedukują, albo przeprowadzą badania, może Nobla dostaną, a nie tylko like od szurów na facebooku. Najlepsze jest to, że jeszcze dodali dentystę do tej listy, jakby bardzo
  • Odpowiedz