Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
@KapitanSoS:
„Moja mama (lat.67) otrzymała szczepionkę przeciwko COVID 19, firmy Astra Zeneca, o godz. 11:40. O 19:30 zaczęła mieć lekki kaszel, nie zgłaszała większych dolegliwości. O 21:07 mój tata zadzwonił do mnie z informacją, że mama źle się czuje, ma krótki oddech i wymioty, jest bardzo osłabiona. Zadzwoniliśmy na pogotowie. W drodze do rodziców ok 21:30 tata zadzwonił z informacją, że mama prawdopodobnie już odchodzi. Od ok 21:35 prowadziłam reanimację. Mama
@Adwokat_Boga: Chorujesz bo sie nie zaszczepiles. Dowodów brak bo nikt nie ma szklanej kuli ale covidianie tak oowiadajo. Bylo 25k zarazen bo nikt sie nie stosuje do DDM. Grypa zniknela bo wszyscy sie stosują do DDM. Umarles w szpitalu to umarles na covid bo miales pozytywny test na nosicielstwo wirusa tydzien wcześniej i ludzie nie umieraja na rozne choroby tylko na covid. Wziales szczepionke i umarles za 3 dni to na
tez mam kolege na cmentarzu po zakrzepie. Lezy tam juz z 15 lat.


@maniac777: Tak, tak. Zupełny przypadek, że ten żołnierz i piłkarz zmarł na to 3 dni od szczepienia i akurat AstrąZeneką. Jak się jeszcze nie zaszczepiłeś, to wybierz śmiercionkę od tego producenta i wrzuć na mirko potwierdzenie. Dam ci za to jakiegoś fajnego fanta lub przeleję odpowiednią kwotę.
A.....a - > tez mam kolege na cmentarzu po zakrzepie. Lezy tam juz z 15 lat.

@mani...

źródło: comment_16205432299m9dK52jwCUWsTwQTqefv1.jpg

Pobierz
Nie jestem Antyszczepionkowcem.


@Bigbluee: Ja też nie. Ja chcę tylko wyboru. Swoje ew. dziecko zaszczepiłbym przeciwko Odrze. Tzn. na pewno, gdyby się to działo w czasach, gdy sam byłem szczepiony i nanotechnologia i medycyna genetyczna nie były tak rozwinięte jak dziś. Bo dziś taka szczepionka może być skuteczna na Odrę, ale może zawierać też coś "w gratisie".
wy nie wierzyliście w przypadki śmierci spowodowanej Covid


@Kunowitz: Ale nie wrzucaj wszystkich przeciwników śmiercionek do jednego worka. Ja wiem, że wirus istnieje i jest szczególnie groźny dla ludzi pow. 65 r.ż. Nie wierzę tylko, że pojawił się przypadkiem w tym Wuhanie, gdzie jest jakiś główny ośrodek badań nad wirusami (i bronią biologiczną?) i pacjent zero zaraził się przez zjedzenie nietoperza. Takie bajki to Misiewiczowi niech Antoni opowiada.
Domyślam się, że masz jakąś teorię która tłumaczy dlaczego podają tą szczepionkę, możesz się nią podzielić?


@Prezes: Nie lubię tego zwrotu, ale brzytwa Ockhama. Chodzi o kasę. Właściciele AstryZeneki posmarowali komu trzeba, żeby dalej zarabiać, a skutek uboczny w postaci zakrzepów? Umrze niewielki procent, więc nie tragedia, a statystyka, jak mówił Stalin.