Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
@betaTrx: @Kunowitz: nie jest to żadne szurstwo tylko ta szczepionka (Astra) serio powoduje sporo powikłań. Zapytaj wojskowych, których nią szczepią. Zapytaj ludzi, że straży granicznej jak się czuli po. U kuzyna w oddziale 90% ludzi gorączka okolice 40. U znajomej w straży połowa po szczepionce 2-3 śni zwolnienia. Brat wczoraj dostał Astrę, leży dziś rozbity z gorączką 39+. Oczywiście w 99% przypadków na tym się skończy. Ale po co nadwyrężać
  • Odpowiedz
  • 27
@Adwokat_Boga ja #!$%@?, wczoraj byłem na imprezie 15 osób tylko ja nie zaszczepiony bo nie miałem czasu ogarnąć. Nikomu nic się nie dzieje, wszystko gites ludzie ok 25-30 lat. Jak można wierzyć w takie głupoty to ja nie wiem. Każdy kto ma trochę oleju w głowie to się szczepi bo ogarnia jak działają szczepionki a debile boją się wszystkiego w tym 5g.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Żeby to co napisałeś było jeszcze bardziej absurdalne musiałby ktoś po szczepionce wpaść pod samochód. Następnym razem bardziej się postaraj jeśli chcesz pisać coś śmiesznego
  • Odpowiedz
@N_Ad: u tych co znam 0. Szczerze to tylko mama twierdziła, że po 2 dawcę ją bardziej bolała ręka niż po 1 i była lekko osłabiona. Ale ona została zaczepiona jakieś 2-3 tygodnie po tym jak przeszła COVID. Druga dawka miesiąc później. Została zaczepiona od razu na początku w grupie medyków. Pracuje na oddziale COVID do tej pory od początku istnienia takich oddziałów.
Samego Covida przeszła dość ciężko. 2 tygodnie leżała
  • Odpowiedz
ażdy kto ma trochę oleju w głowie to się szczepi bo ogarnia jak działają szczepionki a debile boją się wszystkiego w tym 5g.


@jak5z: Widzisz. Ty nawet nie ogarniasz tego, że te preparaty szczepionkami nie są.
  • Odpowiedz
Dawniej na medycynie była dietetyka i zielarstwo, a teraz studia medyczne sponsorowane są przez firmy farmaceutyczne i chodzi tylko o to, żeby jak najwięcej leków sprzedawać, i żeby nie leczyły, tylko podtrzymywały przy życiu, bo wyleczony pacjent leku nie kupi.


@Adwokat_Boga:
co XD Ty widziałeś studia medyczne.
  • Odpowiedz
śmiercionki


@Adwokat_Boga: Mogłeś chociaż udawać że nie jesteś szurem to ktoś mógłby wziąć cię na poważnie.
Znajomego spotkało to samo, sportowiec 35 lat, było to ponad rok temu ale na bank jest powiązane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Adwokat_Boga: Weź zrób risercz i dowiedz się co zjadł na kolację dzień przed zgonem. Teraz samą chemię sypią do jedzenia, na chłopski rozum to na pewno miało związek. Ludzie, otwórzcie oczy!
xD
  • Odpowiedz