Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się rozmowa mojej babki z ciotką. Brzmiała on mniej więcej tak:
- Słyszałaś że X umar?
- Nie. A co mu się stało?
- Wzięli go do szpitala i umar.
- Teraz dużo ludzi umiera w szpitalach. Ja to nie pozwolę się zabrać do szpitala. Obcy ludzie, nie wiadomo co ci podają.

Facet miał raka, był po chemii. Wrócił do domu a jego śmierć była tylko kwestią czasu. Pogorszyło mu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: nie kumam czemu szczepią tym młodych ludzi w Niemczech zrobili badania i że zakrzepica właśnie po ma mniejsza szanse wystąpienia po 60ce i szczepia astra tylko ludzi po 60...
  • Odpowiedz
@farmaceut: moja ciotka zmarła w śnie, nigdy się nie badała bo zawsze zdrowa. Miała 50 lat. Po sekcji wyszło że zakrzep i zator. Nie miała szczepionki przed. Jako naród jesteśmy porpostu nie zdiagnozowani.
  • Odpowiedz
„Nie jestem lekarzem, ale dla mnie brzmi to jak(...)” i to już kończy jakiekolwiek mądrzenie się z twojej strony na tematy medyczne XDD. Można się rozejść


@Miras123443: Tak, tak. Bo wcale nie ma konowałów z dyplomami, którzy dostali dyplom i pracę tylko dzięki znajomościom i pieniądzom i takich, których nie było stać na studia, ale się kształcili na własną rękę i mają większą wiedzę od konowała z dyplomem. W wielu zawodach
  • Odpowiedz