Wpis z mikrobloga

@awcalezenie: Dokładnie tak. Ten trend jest tak żałosny, że aż mnie zbiera na wymioty. Masz dzieci? Tak? To lecisz na wypok. Jakim marnym typem trzeba być żeby prowokować ludzi w ten sposób? Bo przecież nie chodzi tu o kobietę, która zwodzi mężczyznę i ukrywa prawdę. Zaznaczyła, że ma dzieci, ale debil będzie się dopytywał, czy to nie UWAGA ''missclick'' żeby móc odreagować swoje frustracje. Żeby Karolina poczuła teraz jaka gratka przeszła
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślisz, że zwracam uwagę na każdą rubryczkę czy aby jest ateistką z dziećmi lub bez?

@2Stoned2Talk: Ile razy było tak, że jakiejś dałem lajka kilka tygodni wcześniej, jak miała pusty profil a potem sobie uzupełniła... XD
@TrisssMerigold: Przyznam, że też nie czytam bo szkoda mi na to czasu skoro nawet nie wiem czy będę miał z tą osobą parę - dopiero jak nas #!$%@? to wtedy czytam opis przed napisaniem pierwszej wiadomości.

Tym bardziej, że opis nic nie da jeżeli nie spodoba mi się wizualnie - tak, ten aspekt też jest ważny.
@lastro: Jak ktoś wysyła na start buziaczki co wiadomość czy jakieś podobne emoty nawet nie wiem co to przestawia to ja też robię bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ells: kto sprawdza w ogóle opisy?! Tinder premium i wszystko na tak, potem selekcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktoś wysyła na start buziaczki co wiadomość czy jakieś podobne emoty nawet nie wiem co to przestawia to ja też robię bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nowyzielony: ja tam beki nie widze