Wpis z mikrobloga

jestem pełen podziwu, że przy tak niskich wyświetleniach #archon jest w stanie mieć pracowników, robić studio do prac nagraniowych, mieć ciągłą współpracę ze sklepami, do tego jeszcze 10k miesięcznie z patronite, gdzie niektóre nowe filmy nie przebijają nawet 50 tysięcy wyświetleń :o. Ale kurde, niech nagrywają jak najdalej, nawet nudne tematy, które mnie nie interesują to zawsze coś zrobione profesjonalnie i można sobie w tle puścić albo do obiadu jakiego xD
#youtube #polskiyoutube
#arhn
  • 31
no i ile wedlug ciebie realnych zarobkow maja z tych wyswietlen samych? xd. Mowie o samym adsense


@yahoomlody: Przy marnym CPM dla gierek 0.5 USD to wychodzi jakieś 1000 USD miesięcznie. Dolicz te ~8000 zł z Patronite i pewnie kilka-kilkanaście tysięcy miesięcznie za jakieś współprace.

Pamiętaj że on siedzi w Szkocji, a tam są stawki za adsense bliższe tym z US.


@poprostumort: To gdzie mieszka nie ma znaczenia. Liczy się
@loczyn: Biorąc pod uwagę że kanał Arhn.eu jest w bardzo ścisłej czołówce polskich kanałów giereczkowych, i że ze względu na profil kanału raczej widownia jest starsza (a co za tym idzie bardziej "dochodowa"), to myślę że mogą zgarniać sporo.
Dlatego myślę że gadanie na zasadzie 'ojejku jejku klepią biedę, jak oni są w stanie się utrzymać z tych jutubów' to bzdura. Sam adsense to pewnie jakaś niewielka część, ale Adsense +
Pamiętaj że on siedzi w Szkocji, a tam są stawki za adsense bliższe tym z US. Nie znam dokładnych statystyk (engagement rate itp.), ale dla porównania z samego AdSense kanał US ze statystykami Arhn.eu może wyciągać 4-7k USD


@poprostumort: pamietaj, że nie liczy sie po stawce skąd nadajesz tylko po stawce widzów - a widzowie są w Polsce więc ¯\_(ツ)_/¯