Wpis z mikrobloga

@kleopatrixx xDDD

Weź książkę do historii i przypomnij sobie jak wyglądał świat po upadku Rzymu, wielkie budowle, drogi, akwedukty, dorobek naukowy - to wszystko niszczało bo cywilizacja katolicka przez wiele stuleci jedyne co potrafiła to budować chatki z gówna xDDD

picrel, budowla katolicka z XII wieku - kupa kloców na sobie z małymi okienkami żeby się coś przypadkiem nie zawaliło xD

Teraz porównaj sobie to chociażby z konstrukcją akweduktów czy betonową kopułą
Antidotum119 - @kleopatrixx xDDD 

Weź książkę do historii i przypomnij sobie jak wyg...

źródło: comment_1618892347J1hRQv2uSpLGYYDYjmHixL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kleopatrixx tak tak, w ostatnim wieku istnienia cesarstwa rzymskiego cesarz wydał dekret ustanawiający chrześcijaństwo religią państwową. Na pewno każdy rzymianin wtedy automatycznie stał się chrześcijaninem. W znoszenie ubóstwa ustawą też wierzysz?

Nawet jeśli chrześcijanie przejęli cywilizację rzymską i w ciągu kilkudziesięciu lat #!$%@? cesarstwo to chyba niezbyt dobrze o nich świadczy, nie?
  • Odpowiedz
i chrześcijanie przejęli cywilizację rzymską i w ciągu kilkudziesięciu lat #!$%@? cesarstwo to chyba niezbyt dobrze o nich świadczy, nie?


@Antidotum119: Upadek Cesarstwa Rzymskiego łączysz z chrześcijaństwem? XDDDDDDDDDD

Dobra, nie będę rozmawiała z idiotą/idiotką. Nie pisz już.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną. Nie potrafisz nawet zacytować pełnego zdania tylko musisz usunąć to co nie pasuje.

Istnienie ciemnych wieków i trwającego przez stulecia katolickiego uwstecznienia względem cywilizacji rzymskiej to fakt, z którym najwyraźniej nie jesteś w stanie sobie poradzić.
  • Odpowiedz
@N_Ad: mnie bardziej zastanawia że pyta "to czemu ja tych pieniędzy nie dostaję", a przed chwilą chciał podatki płacić xD


@Paczek_w_masle: to nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy lewicowcy chcą "podniesienia podatków" ale jednocześnie chcą żeby to ktoś inny te wysokie podatki płacił, nie oni. Najczęściej łudzą się że te wysokie podatki zapłacą znienawidzeni przez nich przedsiębiorcy i bogacze xD
  • Odpowiedz
Istnienie ciemnych wieków i trwającego przez stulecia katolickiego uwstecznienia względem cywilizacji rzymskiej


@Antidotum119:

Średniowiecze – epoka w historii Europy trwająca od V do XV wieku, która rozpoczęła się wraz z upadkiem cesarstwa zachodniorzymskiego


https://pl.wikipedia.org/wiki/Średniowiecze

Od wczesnego średniowiecza Kościół katolicki stymulował rozwój nauki i techniki.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Kościół_katolicki#Kościół_katolicki_a_nauka

Poważnie, nie chcę mi się tracić czasu na gimbusa, daruj sobie i już nie pisz.
  • Odpowiedz
@becvvv ale przecież to wiadomo że Paciorek jeśli chodzi o wiedzę ogólną - podatki, prawo, geografia, historia to jest na poziomie 5-6 klasy podstawówki. Dlatego LSa nie da się oglądać dłużej niż 3-4 odcinki.
  • Odpowiedz
@N_Ad: wydaje mi się, że on myślał, że jak pracodawca płaci mu co miesiąc 15 tysięcy na rękę, to rocznie odprowadza od tego 25 tysięcy podatku.

To by tłumaczyło, dlaczego jest za podniesieniem podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@becvvv: Paciorek najprawdopodobniej od kilkunastu lat siedzi na JDG z wynajętą księgowością, a nie na umowie o pracę, więc co on ma wiedzieć o podatkach z UoP. Z resztą ten wycięty klip z Lekko Stronniczych to fragment sponsorowany InFaktu, więc nie zdziwiłbym się, że to zagrana mina albo sarkazm.
  • Odpowiedz