Wpis z mikrobloga

Ja pierrrr.... Człowiek idzie sobie do sklepu bo skończył mu się ryż Basmati, z daleka widzę cały karton, podchodze a tam wszystkie otwarte i rozkradzione () serio? Torebkę ryżu za 60groszy kraść....
I musiałem kupić jakiś jaśminowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jedzenie #polakicebulaki #mirkokoksy #dieta #silownia #biedronka #zalesie #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_1616492772aMmhZ7NByf9WisUkLa7esN.jpg
  • 123
czasem nie chodzi o kradzież tylko ludzie sprawdzają czy nie ma robali w środku - np. larw moli spożywczych. Co oczywiście nie zmienia faktu że otwierać paczkę powinno się PO zakupie nie nie przed


@Lisia Ale po #!$%@? to sprawdzać? Nigdy w swoim życiu nie spotkałem larw spożywczych.

A nawet jak sprawdzą (co nie ma najmniejszego sensu), to czemu nie biorą tych co sprawdzali?
@Beszczebelny: Ej ale jak niby ta kradzież ryżu wygląda? Biorą drugie pudełko i tam upychają piąty woreczek, ładują woreczek do kieszeni, czy co? xD
Btw. dzisiaj widziałem jak facet wyniósł rolkę "zrywek" z działu warzyw i pakował w nie spore zakupy (cały koszyk) wkładając je do bagażnika... najnowszej Audi A6.
@Karonon przepraszam

@matka_boska_w_klapie mops da biednemu ryż. A jeśli ktoś ma kredyt, który mu pochłania 90% dochodu to jest dzbanem, a najpewniej chciwym. A Ty jesteś dzbanem bądź trollem jeśli bronisz kradzieży. Oby ktoś "biedny" ciebie okradł i żebyś poczuł co to znaczy jeśli tak tego bronisz.
lepiej kupować te w paczkach po 1kg - mniej śmieci i zwykle wychodzi trochę taniej


@vateras131: Wychodzi jakoś połowę taniej nawet o ile mnie pamięć nie myli. A gotowanie sypkiego ryżu to absolutny banał jak raz się załapie jak to robić.

Jakby ktoś był ciekaw jak to zrobić to mega prosto:

1. Do garnka 100 g ryżu
2. Do tego 180 ml wody (niby powinno się dawać 2x tyle wody co
@Beszczebelny: Ryż i podpaski/wkładki notorycznie pootwierane. Ostatnio byłem świadkiem, jak kobieta otworzyła paczkę 10 maseczek w biedrze i mąż przymierzał jedną na mordzie, a ona sprawdzała, czy pasuje. Oczywiście nie kupili i odłożyli otwarte opakowanie + tę która była na ryju, wsadzoną byle jak z powrotem.
@Beszczebelny u mnie w Biedronce kierowniczka wszędzie ponaklejała kartki: zapewniamy państwa że w kartonikach znajduja się saszetki z deklarowanym produktem w zadeklarowanej gramaturze.. i tak otwierały to te orangutany pokonane. ¯_(ツ)_/¯
@Beszczebelny: kup sobie porządny basmati na allegro a nie jakieś gówno w folii. I jak się niby ten ryż gotuje? W torebce i pełnym garnku wody, żeby wypłukać cały smak z ryżu? WTF? Z allegro smart przy 5 kg worku basmati masz już darmową wysyłkę.