Wpis z mikrobloga

Ja pierrrr.... Człowiek idzie sobie do sklepu bo skończył mu się ryż Basmati, z daleka widzę cały karton, podchodze a tam wszystkie otwarte i rozkradzione () serio? Torebkę ryżu za 60groszy kraść....
I musiałem kupić jakiś jaśminowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jedzenie #polakicebulaki #mirkokoksy #dieta #silownia #biedronka #zalesie #gorzkiezale
Beszczebelny - Ja pierrrr.... Człowiek idzie sobie do sklepu bo skończył mu się ryż B...

źródło: comment_1616492772aMmhZ7NByf9WisUkLa7esN.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: #!$%@? się znacie przegrywy. Nikt nie kradnie torebek z ryżem. Po prostu te kartonowe opakowania w połowie puste łatwo się rozklejają jak ludzie je zduszają łapami po nie sięgając. Połowa pewnie podczas transportu rozwalona. Tacy jesteście cwani to zajrzyjcie czy w środku są 4 torebki ryżu.
  • Odpowiedz
czasem nie chodzi o kradzież tylko ludzie sprawdzają czy nie ma robali w środku - np. larw moli spożywczych. Co oczywiście nie zmienia faktu że otwierać paczkę powinno się PO zakupie nie nie przed


@Lisia Ale po #!$%@? to sprawdzać? Nigdy w swoim życiu nie spotkałem larw spożywczych.

A nawet jak sprawdzą (co nie ma najmniejszego sensu), to czemu nie biorą tych co sprawdzali?
  • Odpowiedz