Wpis z mikrobloga

ty widzisz tylko jak ktoś przesadzi z botoksem - jak ktoś sie zwija z bólu na depilacji to nie widzisz.


@Bellie: prawda. I mi to nawet nie przyszło do głowy, że tak to może wyglądać - 3 lata mieszkania z dziewczyną i nigdy nie było z tym (bólem) problemów/takich akcji
@Phyrexia po pierwsze to nie jest jej mąż, bo Ekaterina od roku nie ma nikogo po drugie to sama powiedziała, że jeśli facet nie przekracz magicznej granicy 180 cm to niespecjalnie jest nim zainteresowana po trzecie Ekaterina mówiła, że jej dawny chłopak, który miał 213 cm wzrostu nie chciał z nią być przez to jak wysoka jest. jeśli chciałaby faceta wyższego od siebie, który czuje się przy niej komfortowo a ona jest
@Bellie: ty czytasz to co wysyłasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli trzymanie wagi, siłownia i zarabianie spoko kasy to normalna sprawa


@Ketonowy: no bo to jest normalna sprawa. Chodze na silke 3 razy w tyg, BF 14-15%. A zblizam sie juz do 40stki i mam juz 2 bombelki. Z wiekem zarabia sie wiecej. Wprawdzie zarabiam zdecydowanie wiecej od zony, ale ona tez ma zarobki na dobrym
prawda. I mi to nawet nie przyszło do głowy, że tak to może wyglądać - 3 lata mieszkania z dziewczyną i nigdy nie było z tym (bólem) problemów/takich akcji


@RyzyKamil: no bo oczywiście można użyć maszynek, ale efekt nietrwały. Już pomijając depilację - pooglądaj sobie różne filmy z różnych zabiegów pielęgnacyjnych - np. podkręcanie chemiczne brwi, które może uszkodzić ci skórę, albo w ogóle sztuczne rzęsy, które podrażniają oczy - ostatnio