Wpis z mikrobloga

Bzdura z tym ze faceci nie zwracają uwagę na charakter. Nie zwracają jak szukają tylko seksu albo są imbecylami. Normalny facet jeśli ma do czynienia z wariatką, idiotką nie będzie się pchał w związek nawet jak laska jest 10/10. Miałem różowe lepsze od mojego obecnego (6 lat razem), a moja różowa miała wyższych ode mnie np. I co z tego wynika? Że jak kogoś kochasz to przestajesz zwracać uwagę na ułomności.


@
  • Odpowiedz
@Bellie: Usunął konto powiadasz? Coraz lepsza ta historia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz jeszcze trochę popracować nad tym baitem, ale w sumie dobrze ci idzie trollowanie. Wstępnie daję 6/10 na zachętę z adnotacją, żebyś jeszcze trochę dodała szczegółów - np. że facet potem skoczył z mostu - coś w tym w stylu.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: mój chłop tez jest niższy ode mnie, ale ja mam 180cm ( ͡ ͜ʖ ͡)
btw, tłumaczenie sfrustrowanym autystycznym wykopkom jak zachowują się normalni ludzie po raz enty to jak rzucaniem grochem o ścianę.
  • Odpowiedz
@Capri-Sonne: nie żartuje, tak jak mówię - jeśli masz czas i przejrzysz całą historię to znajdziesz. Mi się kolejnych zdjęć wrzucać nie chce - bo i po co? Nawet jeśli dobrze zarabiam to co to zmieni u takiego piwniczaka? Tylko jeszcze bardziej się zapowietrzy i jeszcze bardziej będzie nienawidził kobiet.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: no nie znają życia chłopaczki, siedzą na tych swoich wsiach, zero wykształcenia, zero zaradności, worek ziemniaków za 5 zeta i dla nich niewyobrażalne jest, że kobieta może zarabiać. A zarabiać dobrze to już szok totalny. No i z drugiej str. masz jakich kolesi jak wykopek bordo - miał całe życie żeby się ogarnąć, wykształcić, ale on woli pić browce na kamerkach i żalić się jakie to kobiety są okrutne xDDD
  • Odpowiedz
  • 32
To po co piszesz o paskudnym charakterze, skoro wszystko rozbija się o wzrost?


@WykopekBordo Źle to rozumiesz mireczku. Jeśli kobieta mówi, że dla niej liczy się charakter, to jest to prawda. Tylko to działa w taki sposób, że jak babka ma np do wyboru między kilkoma gośćmi, gdzie każdy z nich ma ponad 185 cm wzrostu, to decydującym kryterium przy wyborze partnera będzie właśnie charakter. Sens jest tego taki, że jeśli masz
  • Odpowiedz
@mindrape: mieliśmy taką jedną fokę na studiach. Babka wyglądała jak behemot: z 190 cm wzrostu i waga, która zahaczała pewnie o 180 kilo. Do tego głupia jak but i z okropnym charakterem. Do bogaczy też nie należała i śmierdziała stęchlizną.
Jak przyszła na integrację ze swoim Pawełkiem to mi opadła kopara. Typ jak wyciągnięty z zawodów fitness albo okładki, do tego ogarnięty i dali się z nim pogadać.
Do tej pory
  • Odpowiedz