Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie frustratem. Ja nie mam akurat problemów z kobietami i tak jak pisałem nie winię kobiet, że mają takie, a nie inne wymagania.

Nie lubię jednak hipokryzji i zakrzywiania rzeczywistości, a moim zdaniem robicie w tym wpisie straszne fikołki.

Naprawdę jest wiele badań na temat atrakcyjności oraz kryteriów doboru partnerów i to nie jest kwestia opinii, a faktów.


@mindrape: Nawet jak są, to są to jakieś tendencje,
Bogata laska nie zaimponuje facetowi - dalej się musi botoksować, głodzić, depilować, przechodzić szereg zabiegów, aby ktoś ją chciał.


@Bellie: WTF? Wskaż mi jakiegoś normalnego faceta, który by chciał żeby jego laska się "botokosowała", głodziła i przechodziła szereg "zabiegów".

Jeśli uważasz, że jakikolwiek normalny facet oczekuje tego od swojej kobiety, to chyba oceniasz świat przez pryzmat jakichś tępych #!$%@? z tindera.
@Phyrexia: > Okay, jest może jakiś chłopak mający nawet 150 cm, który ma w sobie wszystko to czego szukam w charakterze mężczyzny, ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm również będzie to posiadał, a skoro mogę mieć "full package" dlaczego mam nie próbować?

Nagle zdają sobie sprawę, że nie są odrzucani ze względu na niski wzrost ale paskudny charakter.


Czyli niscy mężczyźni są odrzucani na wstępie ze względu właśnie
myślisz, że faceci to widzą? Oni widzą tylko efekt.


@Bellie: akurat w tym się z Tobą nie zgodzę - bo to widać. Może nie na kazdym zdjęciu ale jak raz zauważym to już będzie ciągle odczuwał tą (tę?) sztuszność

phyrexia widziałem wiele twoich wpisów i zawsze jesteś jechana jak debil, to może jesteś debilem?


@gosurosu: na wykopie to akurat nie działa w ten sposób
Nawet jak są, to są to jakieś tendencje, a nie prawda objawiona do zastosowania w życiu w 100%. Niestety debile z wykopu nie wiedzą co to statystyka.


@Bellie: Oczywiście, dlatego nikt normalnie nie twierdzi, że znalezienie kobiety przez niskiego faceta jest niemożliwe, ale fakt jest taki, że niski facet będzie na statystycznie dużo gorszej pozycji i przeważnie musi bardziej imponować kobietom na innych polach, żeby nadrobić brak kilku centymetrów. Więc po
@Bellie: Dziewczyno, wiadomo, że może faceci pewnie nie do końca zdają sobie sprawy ze wszystkich "zabiegów" które na codzień stosują laski, typu jakieś tam maseczki, peelingi, makijaże, które z pewnością są czasochłonne.

No ale przywoływanie tutaj jakichś inwazyjnych metod poprawy wyglądu typu botoks czy głodzenie się i wmawianie ludziom, że to jest coś czego faceci oczekują i tego nawet nie wiedzą to jest beka xD