Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bellie: przecież te "Twoje" wymagania (nie te ogólne, społeczne, które Cię nie dotyczą) to opis 95% facetów.
Nie znam nikogo kto by się nie mył, z goleniem faktycznie różnie bo niektórzy po prostu chcą mieć zarost.
Każdy kto nie jest ćpunem bądź alkoholikiem ma jakieś zainteresowania, każdy lubi podróże i nowe miejsca (jeżeli go na to stać).
Agresywni? To łączy się z alko więc dokładam do tych 5% z problemem (
@Phyrexia: O #!$%@? jakie tutaj się wylały żale przegrywow xdddd Sam nie mam tych mistycznych 180 i mam dziewczynę która jak założy wyższe buty to jest ode mnie wyższa. I co z tego? Jeżeli jakas laska skreśla Was przez wzrost to po prostu ona nie ma nic więcej do zaoferowania poza dupą i powinniście się cieszyć, że Was skreśliła bo to nie był dobry materiał na dziewczynę :)
Nie mam męża. Wyobraź sobie, że obecnie żyję w amoralnym lesbijskim związku i nie mam zamiaru tego zmieniać.


@Phyrexia: to wiem, chciałem tylko zasugerować, że nic nie osiągnęłaś w kwestii związków z mężczyznami, a wypowiadasz się jak mężatka z 20 letnim stażem.
Amoralny? Nikogo nie krzywdzisz.
A co do mężczyzn. Żaden z Tobą nie mógł wytrzymać. Czy to przez wygląd? Czy może przez charakter? ¯\_(ツ)_/¯
Jak myślisz, jak długo jeszcze wytrzyma
@Phyrexia: Wyjaśnię, bo chyba nie rozumiesz. Ja też bym nie chciał grubej kobiety, bo są dla mnie zwyczajnie nieatrakcyjne, ale nie piszę z tego powodu, że:

Grube kobiety nie są odrzucane ze względu na swoją nadwagę, ale przez swój paskudny charakter.


Nie, są po prostu odrzucane przez to, że dla wielu mężczyzn są nieatrakcyjne. Tak samo jak niscy faceci dla kobiet. Sama napisałaś, że są dla ciebie nieatrakcyjni, więc odrzucasz ich
chciałem tylko zasugerować, że nic nie osiągnęłaś w kwestii związków z mężczyznami


@lexico: Pokaż mi gdzie napisałam, że nigdy nie byłam w dłuższym związku z mężczyzną?

Amoralny? Nikogo nie krzywdzisz.


To miał być sarkazm.

Żaden z Tobą nie mógł wytrzymać. Czy to przez wygląd? Czy może przez charakter?


Zacne argumentum ad personam, ale swing and a miss. Swoją drogą bardzo niskich lotów, żenująca zaczepka.
Nie znam nikogo kto by się nie mył, z goleniem faktycznie różnie bo niektórzy po prostu chcą mieć zarost.


@Ketonowy: a widziałeś strimy wykopka bordo? xDDD ja niestety znam takie przypadki facetów, którzy z podstawową higieną mają problem. No wykopek bordo pierwszy z brzegu, jeszcze się szczyci tym, że o siebie nie dba.

Po drugie - napisałam również, że fizycznie ktoś mi się musi podobać, no bo chyba każdy kto chce