Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@Bellie: ty czytasz to co wysyłasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli trzymanie wagi, siłownia i zarabianie spoko kasy to normalna sprawa (jeszcze w tym #!$%@? kraju) to muszę cię uświadomić że masz wysokie wymagania.
Już byłem z taką kobietą. Trzeba by być w dwóch osobach żeby jej dogodzić. Z jednej strony fajnie że mam dwa etaty bo jest hajs, z drugiej to słabo bo mnie ciągle nie
  • Odpowiedz
@Bellie:

ale życie to są jednostkowe przypadki, relacje ludzkie to nie jest matematyka. Nigdy nie wiesz, kiedy coś między dwojgiem ludzi zaskoczy. #logikaniebieskichpaskow gdzie wy myślicie, że kobiety mają jakieś życie idealne xDDD


Zobacz zatem jakich facetów wyrywają skrajnie otyłe laski. Czyli skoro masz problem ze znalezieniem faceta to nie tłumacz sobie tego, że jesteś średnio atrakcyjna, tylko przyznaj, że masz po prostu paskudny charakter...
mindrape - @Bellie: 
 ale życie to są jednostkowe przypadki, relacje ludzkie to nie j...

źródło: comment_1615021118Pv4mKudLeshuLF083dMRgM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czyli brzydkich starych facetów nie uznajesz za ludzi, ciesze sie ze to slysze.


@Xreak: wtf??? Gdzie ja coś takiego napisałam? Jeśli już to sugeruje, że ludzie zazwyczaj się dobierają wiekowo ;)
  • Odpowiedz
@mindrape: ale wiesz, że ten rodzaj zaburzenia u faceta nawet ma określenie? Ci faceci szukają zazwyczaj skrajnej kontroli nad ofiarą - oni fantazjują o tym, że te kobiety się nie mogą ruszać i są całkowicie zależne od nich. Nie pokazuj przypadków jakichś zaburzeń mentalnych. Jasne, może oni się kochają i tyle, a oboje byliby ze sobą bez względu na wagę, nie nam oceniać. Jak mogę coś dodać to ta dwójka jest
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Ale nie serio się pytam, często widzę jak komentujesz jakieś wpisy, to widziałem same zaczepki w stronę p0lek, czy biaorycerzy xD No #!$%@? ej, tak patrzę z boku i nie tylko facjata jest Twoim problemem, ale nawet jako gość czuje do Ciebie jakieś odrzucenie. Już nie nawijam w temacie lasek/związku/bycia szczęśliwym w życiu tylko zwykłych relacjach międzyludzkich. A i jeszcze ja mam 173 i normalnie laski do 175 są w
  • Odpowiedz
Ciekawe jakby @Phyrexia zareagowała, gdyby facet zarabiający minimum 10 tys. netto zażądał od niej albo potencjalnej kobiety, żeby zarabiała chociaż 80% jego pensji. Pewnie zaraz by był kwik, że przecież jak tak można, ona jest kobietą przecież, delikatnym kwiatuszkiem i przecież to facet ma NA NIĄ zarabiać. A ona jako silna, niezależna kobieta sama przecież będzie decydować czy pójdzie do pracy (oczywiście jeśli pójdzie to najwyżej za góra 2500 netto). I w
  • Odpowiedz
Tutaj też fikoła zrobiłaś, bo jest wielu przystojnych gości, którzy obracają inną laskę co weekend, celowo je ranią, mają cechy psychopaty, a i tak mają ogromne powodzenie


@WykopekBordo: ale nie u wszystkich. U mnie np. zero.
Co do rosnacych wymagań - mówi to koleś, który ma nadwagę i fryzjera ostatnio widział jak go kolega po pijaku opitolił 3 lata temu na Wielkanoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak
  • Odpowiedz
@Bellie: Bzdura z tym ze faceci nie zwracają uwagę na charakter. Nie zwracają jak szukają tylko seksu albo są imbecylami. Normalny facet jeśli ma do czynienia z wariatką, idiotką nie będzie się pchał w związek nawet jak laska jest 10/10. Miałem różowe lepsze od mojego obecnego (6 lat razem), a moja różowa miała wyższych ode mnie np. I co z tego wynika? Że jak kogoś kochasz to przestajesz zwracać uwagę na
  • Odpowiedz
Ciekawe jakby @Phyrexia zareagowała, gdyby facet zarabiający minimum 10 tys. netto zażądał od niej albo potencjalnej kobiety, żeby zarabiała chociaż 80% jego pensji.


@Capri-Sonne: nie miałabym z tym problemu. Już tyle zarabiam. Pozdrawiam kochaniutki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz