Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: niski z zasady ma kompleksy i to jeszcze jakie. Wzrost jest nieodwracalny gdy ktoś jest grubasem to dla niego jest nadzieja. Messi jak był młody to wyglądał jak szczur, Ronaldo jeszcze gorzej. Dorobili się pieniędzy i wyglądają lepiej. Swoją drogą w tym kraju jest tak, najpierw robisz hajs, jak masz hajs to masz władzę, a jak masz władzę to baby same przyjdą
wymagania, co do wzrostu w opisach na aplikacjach randkowych


@WykopekBordo: Ale odnosisz się do aplikacji używanych głównie do ONSów gdzie na jedną użytkowniczkę płci żeńskiej przypada kilkadziesiąt użytkowników płci męskiej i można sobie w nich wybierać i przebierać.

niskim koledze z którym byś była, ale coś tam, coś tam i nie możesz


Akurat mnie nie podobają się niscy faceci. Lubię wysokich i wysportowanych. Dlaczego mam być z kimś kto mnie nie
Żadna hipokrytka. Wręcz przeciwnie. Zamiast owijać w bawełnę i kręcić, piszę otwarcie, że nie uważam niskiego mężczyzny za atrakcyjnego.


@Phyrexia: To po co piszesz o paskudnym charakterze, skoro wszystko rozbija się o wzrost? Różowe lubią pod publiczkę rzucać takimi tekstami, żeby się wybielić, ale jak już "piszą otwarcie", to nagle zmieniają zdanie, oj Mariczka, Mariczka xD