Wpis z mikrobloga

@mindrape: Tak w ogóle, nie wiem czy są na to jakieś badania, ale moje własne, empiryczne ( a mam spore pole do popisu dzięki mojemu niskiemu wzrostowi) wskazują na to, że #!$%@? na punkcie wzrostu jest odwrotnie proporcjonalny do wzrostu kobiety. Stąd zdaje mi się, że czasem laski które są wyższe niż średnia, mogą faktycznie nie kminic o co facetom chodzi z tym wzrostem. No bo skoro mi rzeczywiście to tak
@Phyrexia: @Mitr13: Wyjatki potwierdzajace regule no wlasnie ja potwierdzaja. Co to za gadanie, ze ktos podal jeden przyklad (jak widac z komentarzy nawet nieprawdziwy przyklad) ktory jest w przewazajacej mniejszosci. Tak jak gadanie o zarobkach czy wzroscie, daleki jestem od gadania, ze kobiety uniwersalnie leca na wysokich i bogatych, jednak statystyki pokazuje, ze w przecietnym malzenstwie to mezczyzna ma wieksze zarobki, wyzszy wzrost.
Czemu sie czepiacie @Phyrexia ? Szczerze napisala ze jak ma szanse na pelny pakiet czyli charakter + wyglaf to wybierze to zamiast samego charakteru. Za duzo w domu spedzacie czasu. Ja bedac niskim tez rozumiem dziewczyny bo sam mam wymagania ponizej ktorych bym nie zszedl. Macie bol dupy o preferencje innego czlowieka. Mam kolezanke ktora podrywalem a jest o glowe wyzsza i zamiast zrywac kontaktu po powiedzeniu mi zs jestem za niski
@Phyrexia: wskazujesz, że winę niepowodzeń niskich ponosi ich paskudny charakter

Okej, ale gdybyś chociaż sama była przykładem, że podobają ci się chlopacy w twoim wzroście, czyli niscy, ale nie, sama napisałaś, że tacy ci się nie podobają i żaden charakter nie ma znaczenia, także jedno wielkie X D.

Poza tym ten temat jest bardzo złożony bazując na twoim i tak fałszywym przykladzie (ale patrząc po plusach ludzie to łyknęli) to nie
@WykopekBordo: ja nie będę udawać ze przy niższym facecie bym się dziwnie czuła, jakbym przytulała synka do piersi. Miałabym uczucia bardziej macierzyńskie niż pociąg seksualny. I tez lubię to uczucie bycia otuloną przez większe stworzenie, bo daje to poczucie bezpieczeństwa.
Wiec jak tak dużo dają tu takie instynktowne uczucia to myśle ze to nie tak ze cześć dziewczyn lubi tak a cześć inaczej, tylko jakaś skrajność lubi niższych.

Pewnie jakby spełniał