Wpis z mikrobloga

Pięknie ujęte. Poczytaj sobie mój wpis o tym jaki "charakter" potrafi mieć mężczyzna, nawet wysoki i przystojny, w dodatku na pierwszej randce. Weź teraz zestaw nieatrakcyjny fizycznie i charakterem, a filozofia "roszczeniowych Polek" przestaje mieć rację bytu.

https://www.wykop.pl/wpis/51970603/na-rynku-knurow-nadal-beznadziejna-sytuacja-pdk-ni/


@Phyrexia: to jest piękne. Świetne podsumowanie polskich facetów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie:

Podsumowując Twoje dotychczasowe komentarze dowiadujemy się, że:
- z wyglądu jesteś "średnio atrakcyjna"
- masz jednak super wysokie wymagania, bo:

Facet musi w zasadzie się umyć, trzymać wagę, iść na siłownię i iść do pracy i się rozwijać i zarabiać spoko kasę.


Jednocześnie nawet będąc dobrze zbudowanym, zadbanym mężczyzną bez widocznych większych defektów będzie na poziomie atrakcyjności skrajnie otyłej kobiety.

Czyli wychodzi na to, że musi się rozwijać, dużo zarabiać
  • Odpowiedz
dwa zdania później że tobie się podobają tylko wysocy i wysportowani


@wiem_wszystko: To była odpowiedź na komentarz odnośnie hipokryzji. Ja hipokrytką nie jestem i otwarcie mówię, że akurat mnie niscy faceci się nie podobają. Tyle w temacie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mindrape: nie napisałam, że to moje wymagania, tylko, że jak chce mieć kobietę, która mu wizualnie odpowiada. Dla mnie facet musi się myć regularnie i nie być otyły i nie musi nic zarabiać, bo ja sobie sama radzę w kwestiach finansowych ;)
  • Odpowiedz
@Phyrexia:
Tylko, że to nie jest tak, że akurat Tobie się tacy podobają. To są powszechnie obowiązujące standardy.
To tak jakby facet napisał, że akurat jemu to się podobają kobiety, które nie są otyłe i nie są płaskie, ale tak na prawdę to takie kobiety bez problemu mogą sobie przebierać w facetach, a jeśli mają z tym problem to na pewno wina ich charakteru, a wygląd nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@Bellie: przeciez @WykopekBordo tutaj was rozwalił na czynniki pierwsze xD mieszkałem 19 lat na wsi później 7 lat w dużym mieście (wojewódzkim( ͡° ͜ʖ ͡°)) i mechanizm kobiet jest wszędzie ten sam. "Jesteś fajny w moim typie ale nie" usłyszysz wszędzie. Dodatkowo kobiety lubią sobie coś #!$%@?ć w głowie jakieś wyobrażenie faceta i gonią za takim co nie istnieje. Nie mówiąc że masa dziewczyn z pozoru fajnych
  • Odpowiedz
@Phyrexia: weź dziewczyno się nie pogrążaj. Po co piszesz że wykopki mają urojenia o wzroście. Lasek lubiących karłów jest promil. A do tego tekst "ja nie jestem hipokrytka bo wolę wysokich i wysportowanych" dla ciebie widocznie charakter nie gra żadnej roli to o nim nie pisz xd
  • Odpowiedz
tak ładna to zaraz tępa xdddd


@wiem_wszystko: nie zawsze, ale często widywałam takie obrazki, facet który mi się podobał wolał być z jakąś tępą dzidą. I co poradzisz? Mam wylewać żale na wypoku jak to brzydkie kobiety mają #!$%@? w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie:
Jakoś słabo Ci wierzę, bo z Twoich wypowiedzi wyłania się co innego. Co do kwestii finansowych to według badań większość kobiet oczekuje by mężczyzna zarabiał więcej od nich, niezależnie ile same zarabiają i wątpię, żeby akurat Tobie to nie przeszkadzało na dłuższą metę.

Żeby było jasne, to nie uważam, że to wina kobiet, że szukają najlepszego dostępnego partnera i myślę, że jest to kwestia ewolucyjna, na którą mają mały wpływ.
  • Odpowiedz