Wpis z mikrobloga

mężczyźni nie chcą kobiet z wąskimi taliami, dużymi cycami i dupami?

@Bellie: W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni mają swój gust jeśli chodzi o kobiety, kobiety lubią tylko jeden typ mężczyzn. Zresztą ciekawe gdzie te wszystkie pary gdzie koleś jest niski? Przemieszczam się przecież po tym świecie niebożym i jakoś bardzo rzadko widzę takie wyjątki jak kolesia z moim wzrostem z dziewczyną ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@OddajButa123: nic nie udowadnia, ale ja właśnie o takich mówię. A 180 napisałam, bo na wykopie czy Tinderze właśnie ta nagina granicą wzrostu oscyluje w obszarze 180-185 (w zależności od screena l00szki z Tindera) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale dla wielu nie jest to czynnik decydujący


@zasadzka01: Ktoś wyżej napisał:

Kiedyś zrobili badanie na ten temat i wyszło, ze w 92% związków facet jest wyższy, a tylko w 4% niższy. Gdyby połączyć ludzi losowo(czyli gdyby wzrost nie miał znaczenia) 92 spadłoby na 36. I przeciwko temu ty stawiasz taki marny argument anegdotyczny, a pewnie uważasz się za inteligenta osóbę XD. Beka z ciebie
  • Odpowiedz
Zdziwił byś się ile zarabiam.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Napisałem do supportu Tipply, że mi donejty nie działają, odpowiedzieli mi, że z moim Tipply jest wszystko w porządku. Dlaczego więc @Phyrexia: nie wysyła mi grubych donejtów? - Zapytałem (,)
  • Odpowiedz