Wpis z mikrobloga

No i #!$%@? mirki. Od 1,5 tygodnia wszystko ważę, jem 1700-1800 kcal, czasem mniej. Raz zjadłam więcej, ale to i tak w dzień treningowy.

W tym czasie zrobilam 5 treningów + joga codziennie rano. Joga jakos więcej radosci mi sprawia i robię ją na chętniej.

I co? I #!$%@?. Schudłam ledwie 0,5kg.
Tak jak mówiłam - jestem skazana na grubość. Napisałam niebieskiemu, że zrozumiem jeżeli będzie chciał mnie wymienić na szczuplejszy model, bo ja po prostu szczupła nigdy nie będę. Ok, wiem że nie chudnie się w miesiąc, ale ja nie dam rady utrzymywać deficytu przez długie miesiące.
Stwierdził, ze nie chce szczupłej, tylko chce mnie ¯\_(ツ)_/¯

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
  • 150
via Wykop Mobilny (Android)
  • 816
@Kanarynka: 1,5 tygodnia i -0.5kg to dobre tempo. Nie wchudniesz 20kg w 3 dni. To jest Twój problem, tzn problem w Twojej głowie więc nie obarczaj nim niebieskiego bo tylko wychodzisz na zakompleksioną i zapatrzoną w siebie. Odchudzasz się dla siebie. Nie dla niego. On może zerwać nawet jak będziesz modelką. Poznasz nowego i dla niego też będziesz chciała schudnąć XD Powodzenia w samozaparciu i cierpliwości
@Kanarynka: nie musisz wszystkiego ważyć, znaczy na początku jest dobrze żeby w miarę się zorientować ile tam się powinno jeść mniej więcej
jeśli nie zaczynasz z wagą 100kg to 0.5kg w tydzień jest niezłym wynikiem przecież
ogólnie jest masa fit rzeczy które są bardzo smaczne, jeśli zamienisz dotychczasowe nawyki żywieniowe na te fit to progress sam będzie sie robił, grunt żeby się nie objadać i nie zapominać o ruchu
jak znasz
@Kanarynka: no ale skoro mówisz że ćwiczysz i mnie #!$%@?łaś że "jakie zapuściłam", no to ćwiczysz, ale jesteś gruba, czyli sie zapuściłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno bym odpuścił tą dyskusję, ale w sumie do kawy lepsza niż ciastko, którego nie jem bo NIE WLICZYŁEM GO DO MOICH DZISIEJSZYCH KCAL. BOŻE JAKI JESTEM ZMĘCZONY ŻE ROZPISAŁEM SOBIE DIETE NA CAŁY DZISIEJSZY DZIEŃ W 5 MINUT I MUSZE
@Kanarynka: w rok 18kg, w 2 lata 36kg. Ważna jest aktywność i zmiana nawyków oraz nie wykluczanie czegoś na siłę. Ten okres powinien pozwolić ci na znalezienie nowych smaków, nigdy bym się nie przekonał do ryb, kalafiora, brokułu, selera i innych gdyby nie zmniejszenie węglowodanów przez zamknięcie siłowni i kontuzję.
Jeżeli naprawdę jesteś nie zadowolona z rezultatów wybierz się do lekarza hormony pewnie masz rozregulowane.
@Kanarynka: nie?

Tak jak mówiłam - jestem skazana na grubość. Napisałam niebieskiemu, że zrozumiem jeżeli będzie chciał mnie wymienić na szczuplejszy model, bo ja po prostu szczupła nigdy nie będę. Ok, wiem że nie chudnie się w miesiąc, ale ja nie dam rady utrzymywać deficytu przez długie miesiące.
@mateusz-zahorski: schudnę jeszcze kilka kg, ale szczupla nigdy nie będę ¯\_(ツ)_/¯

@Ponczo88: super, to ja podobnie schudlam (12 kg w 3 mies) ograniczajac tylko slodycze i alkohol do minimum. A tak to jadłam co chciałam i cwiczylam co 2 dzien.

@numb027: za 3 tyg chcę zobaczyc -3kg ok, kiedys może uzyskam -5kg, ale do zrzucenia mam 20, a najlepiej 30. Nie wytrzymam długo na deficycie. Nie mozna sie odchudzać
I co? I #!$%@?. Schudłam ledwie 0,5kg.

Tak jak mówiłam - jestem skazana na grubość

Od 1,5 tygodnia


@Kanarynka: organizm był przygotowany na sytuację ekstremalną, nagła zmiana sposobów żywieniowych i aktywności fizycznych zmieniła twoją fizjologię, pokaz No jak gruba jesteś, jak Cie niebieski rzuci to może ja cie wezmę bo tak jęcząca maruda to fajna sprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kanarynka: a co Ty jesz? Tak konkretnie. Jakie produkty?
Ja wiem że teoria o tym że nie ważne są tylko kalorie ale skąd pochodzą nie wszystkim się podoba, ale ja nigdy nie liczyłem kalorii, teraz też nie, a jedynie całkowite odstawienie cukru i w dużej mierze węgli daje mi średnio 1,5kg na tydzień.
A nie głodzę się za bardzo. Zdaje sobie sprawę że każdy jest inny ale to co opisujesz powinno
@bendyz: mam wypisane wszystko, zapisuje w fitatu, macro wychodzą dobrze. Ale ok, podaję przykłady:
Sniadanie : jaglanka/owsianka/rzadko jakies kanapki z pastami warzywnymi, czesto dosypuję sobie białka.
Obiad: ryż/kasza/makaron (makaron rzadko), z sosami robionymi przeze mnie tzn. Np. Sos pomidorowy z jakimiś straczkami. Nie kupuję gotowców. Do smazenia uzywam max 10ml oleju, zapisuje wszystko.
Przekąska to zwykle jakas sałatka ze straczkami, ewentualnie warzywa na cieplo z patelni
Kolacja to np. Serek wiejski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka: no to tylko tyle że sporo węgli, ale jeśli ogarniasz ilości dobrze to powinny być trochę lepsze efekty. Nie chcę namawiać ale może spróbuj keto? Tylko jak tak patrzę to Ty chyba mięsa nie jesz, ale i tak da radę. I w ogóle - nie poddawaj się!
@misiafaraona: zalety aktywności fizycznej na redukcji :)
@Kanarynka: zwiększ aktywność by zmęczyć organizm a nie pozbyć się wody (cardio), spróbuj siłowni, jak nie będziesz się szpikować sterydami to nie będziesz mieć ich widocznych jak faceci.
@bendyz: keto dla wielu osób nie odpowiada z powodu zawrotów głowy, nudności i innych dziwnych objawów (nigdy żadnego z nich nie miałem)
@misiafaraona: spadaj.
@mars10: nie mogę biegac. Muszę isc najpierw do fizjo. Jak w zeszlym roku biegałam to i tak palilam tyle co w tym samym czasoe na macie.

@bendyz: nie przekraczam wegli. Nie wiem co to to keto, nie jem mięsa nie wierzę w takie diety. Mozba schudnąć nawet jak się żre same słodycze, o ile ma sie deficyt.

@MegaZU0: silownia w czasie lockdownu...
@Kanarynka: piszesz, że nie można odchudzać się bez końca- przestaw myślenie z "odchudzanie/dieta" na "zdrowy sposób odżywiania", który powinien być wprowadzony na zawsze. No niestety, niektórzy mogą jeść co popadnie i waga im tak nie swiruje, inni pozwolą sobie na dzien przerwy i już jest na +. Rozumiem, że wszystkie badania typu TSH, krzywe cukrowe robiłaś?

W ciagu 7msc udało mi się zrzucić 18kg (jestem mniej więcej w połowie drogi do