Wpis z mikrobloga

No i #!$%@? mirki. Od 1,5 tygodnia wszystko ważę, jem 1700-1800 kcal, czasem mniej. Raz zjadłam więcej, ale to i tak w dzień treningowy.

W tym czasie zrobilam 5 treningów + joga codziennie rano. Joga jakos więcej radosci mi sprawia i robię ją na chętniej.

I co? I #!$%@?. Schudłam ledwie 0,5kg.
Tak jak mówiłam - jestem skazana na grubość. Napisałam niebieskiemu, że zrozumiem jeżeli będzie chciał mnie wymienić na szczuplejszy model, bo ja po prostu szczupła nigdy nie będę. Ok, wiem że nie chudnie się w miesiąc, ale ja nie dam rady utrzymywać deficytu przez długie miesiące.
Stwierdził, ze nie chce szczupłej, tylko chce mnie ¯\_(ツ)_/¯

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
  • 150
via Wykop Mobilny (Android)
  • 816
@Kanarynka: 1,5 tygodnia i -0.5kg to dobre tempo. Nie wchudniesz 20kg w 3 dni. To jest Twój problem, tzn problem w Twojej głowie więc nie obarczaj nim niebieskiego bo tylko wychodzisz na zakompleksioną i zapatrzoną w siebie. Odchudzasz się dla siebie. Nie dla niego. On może zerwać nawet jak będziesz modelką. Poznasz nowego i dla niego też będziesz chciała schudnąć XD Powodzenia w samozaparciu i cierpliwości
@Kanarynka: nie musisz wszystkiego ważyć, znaczy na początku jest dobrze żeby w miarę się zorientować ile tam się powinno jeść mniej więcej
jeśli nie zaczynasz z wagą 100kg to 0.5kg w tydzień jest niezłym wynikiem przecież
ogólnie jest masa fit rzeczy które są bardzo smaczne, jeśli zamienisz dotychczasowe nawyki żywieniowe na te fit to progress sam będzie sie robił, grunt żeby się nie objadać i nie zapominać o ruchu
jak znasz
@Kanarynka: no ale skoro mówisz że ćwiczysz i mnie #!$%@?łaś że "jakie zapuściłam", no to ćwiczysz, ale jesteś gruba, czyli sie zapuściłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno bym odpuścił tą dyskusję, ale w sumie do kawy lepsza niż ciastko, którego nie jem bo NIE WLICZYŁEM GO DO MOICH DZISIEJSZYCH KCAL. BOŻE JAKI JESTEM ZMĘCZONY ŻE ROZPISAŁEM SOBIE DIETE NA CAŁY DZISIEJSZY DZIEŃ W 5 MINUT I MUSZE
@Kanarynka: w rok 18kg, w 2 lata 36kg. Ważna jest aktywność i zmiana nawyków oraz nie wykluczanie czegoś na siłę. Ten okres powinien pozwolić ci na znalezienie nowych smaków, nigdy bym się nie przekonał do ryb, kalafiora, brokułu, selera i innych gdyby nie zmniejszenie węglowodanów przez zamknięcie siłowni i kontuzję.
Jeżeli naprawdę jesteś nie zadowolona z rezultatów wybierz się do lekarza hormony pewnie masz rozregulowane.