Wpis z mikrobloga

#ps5 #neonet

@bocian_wr
@bartush
@LaFleur
@icecron
@jakubiak-patryk
@adriko87
@Grabek44
@PancakeV
@Szaman90
@SpiderFYM
@piotr_lotr
@daroxx_
@puesmanana
@Kutaphon3

Panowie, wołam Was, bo jestem po kolejnej rozmowie z rzecznikiem. Generalnie rzecz biorąc na początku były wątpliwości, ale jak potwierdziłem że elementy "zestawu" są samodzielnymi produktami, które:

1) są oddzielnymi pozycjami na fakturze,
2) nie stanowią jedności z zakupowanym produktem;

to jak najbardziej mogą być zwrócone. Za radą @Grabek44 odpisałem na maila szanownej pani Beacie raz jeszcze, że jestem po rozmowie z rzecznikiem i podałem art. 27 ustawy o prawach konsumenta interpretowany a maiori ad minus.

Zobaczymy co odpiszą jutro. Prośba Panowie, jakbym o kimś zapomniał to zawołajcie do wpisu.

Uprzejma prośba o niewypowiadanie się osób niezwiązanych z tematem, gdyż każdy taki komentarz i tak będę kasować dla zachowania przejrzystości wątku.
  • 103
@Viarus_: mnie też wołaj wariacie.
Ja się zastanawiam czy mimo ich maili nie zrobić jak jakiś Mirek kazał (bo ich odpisywanie po kilku dniach jest grą typowo na czas, żeby 14 dni minęło), czyli odesłanie paczki na ich adres z formularzem zwrotu nie z neonetu tylko jakimkolwiek innym
@SpiderFYM: Tego odrzuconego trzy razy? xD Oni to tak sobie wykminia a ostatniego 14 dnia obsrani bedziemy robic zwroty calosci. To jest wielkie korpo i bierze nas na przetrzymanie. Tak naprawde to my juz zwrocilismy produkty a to ze sklep odmowil to nie ma nic do rzeczy bo rozmawialem z prawnikiem i te 14 dni jest raczej grzecznosciowe a ja np to juz ich ze 3 razy poinformowalem o tym i
@icecron: @bocian_wr: @Kutaphon3: @PancakeV: @SpiderFYM: @RoundStic: @adamko00: @SpeaRRR: @Dwep: @Ambitny_Ananas: @BOSKIESIKORKI: @fajfik: @Viarus_: dziś dostałem odpowiedź na formularze zgłaszane w sobotę rano.

Szanowni Państwo,

Informuję, że zgłoszone przez Państwa odstąpienie od umowy nr -.............. nie może zostać uznane przez NEONET.pl

W przypadku zakupu zestawy Gra PS4 The Last of Us 2 Gra PS4 The Last of Us 2 (343428)
via Android
  • 0
@Mazurskimazur tak mi się teraz przypomniała, że na to jest przecież nazwa. To technika tak zwanej zdartej płyty. Będą wałkować tą samą formułkę tak długo aż nam się znudzi, bo prędzej czy później uznamy ich rację