Wpis z mikrobloga

  • 925
@SannTi_25 mnie najbardziej rozwaliło jak w ogłoszeniach o pracę do mojej firmy w wymaganiach zaczęli dopisywać "umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniających się okolicznościach" - tak piękne określenie na burdel tu panujący xD
  • Odpowiedz
@portas91: nie umiemy zarządzać projektem, klientem i zespołem? Wszyscy managerowie dopiero się uczą? Wpiszmy wiec ze jest dynamicznie i praca pod presja (niekompetentnego manago który nie potrafił się zorganizować wcześniej albo robi 3 rzeczy po omacku)
  • Odpowiedz
@powiedz tak to już jest jak priorytety się zmieniają co kwadrans, a potem pytania dlaczego coś nie jest skończone jak sami wrzucili inne rzeczy jako ważniejsze.
Śmiejemy się, że powitaniem w naszej firmie nie jest "część" tylko "co z tym?"
  • Odpowiedz
@SannTi_25: "jesteśmy jak rodzina", "rodzinna atmosfera".

Ślisko trochę, bo zależy kto ma jakie wspomnienia xD biorąc pod uwagę przemoc domową i ilość pitego w Polsce alkoholu to nie wiem xD afery o spadek, fochy ciotek o rodzinny pomnik, problemy z opieką nad dziadkami

w sumie by się zgadzało: konserwatywni starzy = betonowy zarząd,
problem ze spadkiem = dług technologiczny,
problem z opieką nad schorowanymi dziadkami = problem z tym gównianym legacy
  • Odpowiedz
"umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniających się okolicznościach"


@portas91 jak takie coś widzę to wiem, że praca nie dla mnie i scrolluję dalej xd
  • Odpowiedz