Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: W Niemczech jest fabryka Treka, myślałem że to wszystko trzepią w Azji, a najwyższe sztuki w USA.

Niemcy to jednak stan umysłu. Mnie w robocie w UK zastępca dyrektorki przyłapał w weekend podczas nieoficjalnej kontroli z nogami na biurku i telefonem w ręce i skończyło się jedynie na delikatnej uwadze.

Jakbym widział kolesia na wózku z tym znaczkiem to bym miał banana na ryju za każdym razem jakbym go widział
@onmatopeja: #!$%@? Cię, bo częściowo zasłoniłeś tym znaczkiem lampki, które poprawiają bezpieczeństwo, bo dzięki nim widać, że wózek wyjeżdża zza zakrętu. Gdybyś kogoś potrącił tym wózkiem, to zgadnij, w czym upatrywanoby winy i kto by odpowiedział za to, że jeździłeś wózkiem z jakimiś modyfikacjami. Nikogo by nie obchodziło, czy to światło było widoczne tak, jak wcześniej.
@moods: i za co te zjebke xd?


@mayke: Podam Ci jeden przykład z mojej poprzedniej roboty. #!$%@? ludzi że jak schodzą z platformy która okalała maszynę za to, że nie trzymają się poręczy jak schodzą. Wszystkiego szkolenia i procedury mówiłem jasno - przynajmniej jedna ręka trzymaj poręcz podczas schodzenia. Tak jak Ty wszyscy xD hyhy no po co przecież umiem chodzić. Jeden gość się poślizgnął złamał nogę. Kamery sprawdzone, dochodzenie
@wilhelm99: będziesz czuł dużą, C klasa 203 ma o wiele mniej komfortowe zawieszenie i mniej przestrzeni w środku. Mercedesem w204 jeździ się prawie jak E klasą 211.204 jest bardziej dynamiczna na drodze, chodzi o skręty i trochę bardziej czuć większe nierówności na drodze niż w E klasie. Jednak mogę polecić C klasę 204, bo swego czasu handlowałem tym modelem. Najlepszy silnik diesla i praktycznie bezawaryjny to 2.2 CDI 170 KM, nie
@wilhelm99: z przebiegiem około 200 tys. km, z fajnym wyposażeniem trzeba dać 30k za kombi, sedan 35k. Coś bliżej przebiegu 300 tys. km to minus 5k. W Niemczech ten model jest drogi i malo kto handluje tym modelem w PL.
@onmatopeja przeczytałem post główny i kilka Twoich odpowiedzi poniżej. To jest tak absur-kur**-dalne że nie mogę w to uwierzyć do tej pory że takie coś jest możliwe... Mam nadzieję że trafisz na lepsze miejsce pracy za większe pieniążki następnym razem i będzie można posmieszkowac po ludzku tam.

()