Wpis z mikrobloga

@m4kb0l @Samol94 @aks_762 @dprtd ja wiem, że to może dziwnie zabrzmieć i niektórych może zaskoczyć ale są firmy które bardzo serio przestrzegają przepisy o bezpieczeństwie pracy. Niektórzy mogą tego nie rozumieć ale w pracy ktoś za WAS jest odpowiedzialny. No trzeba reagować na takie sytuacje. Może nie w tak ostry sposób ale trzeba. Jeden sobie przyklei kartonowy znaczek a drugi zdejmie ogranicznik prędkości czy coś. Wiem, że to są skrajne przykłady ale
  • Odpowiedz
@matiielo: ogólnie to do końca umowy miałem jeszcze 3 miesiące i zarazem z różowym mieliśmy jechać teraz do Szwecji na emigracje. Przez tą sytuacje pojedziemy wcześniej, wiec nie żałuje. Najbardziej szkoda ludzi, bo mieliśmy naprawdę zgrany zespół.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: firma jest związkowa, ver.di albo cos? wypowiedzenie dostałeś pisemne? oraz jaki czas wypowiedzenia? zapytaj w UP albo znajdz prawnika i umow sie na pierwsza porade, niektorzy nie zazadaja niczego, inni 200 eur, ale warto. jesli nie masz niczego innego za uszami, to mozesz wyjsc na tym calkiem dobrze.
  • Odpowiedz
a gdzie tu jest naruszenie BHP?


@DannyD: Masz na obrazku. Operator nie może dokonywać żadnych przeróbek wózka. Tym bardziej, że we wszystkich instrukcjach tego typu wózków masz napisane wprost - nic nie stawiać przed lampą.
  • Odpowiedz