Wpis z mikrobloga

@moods: jeszcze szef mówił do mnie, że jestem świetnym pracownikiem i nigdy nie było ze mną problemów, ale to poszło gdzieś wyżej i on na tą decyzje nie ma wpływu. Najlepsze jest to, że mówił, że mój różowy może nadal robić, bo potrzebują takich ludzi. Ja mu od razu powiedziałem, że też nie będzie robić i składa tez wypowiedzenie. To jeszcze mówił, żebym z nią to skonsultował, bo zależy im na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@onmatopeja: Jedyna linia obrony jaką powinieneś przyjąć to rżnąć głupa że nie wiedziałeś i nikt Ci nie zwrócił uwagi. W de bhp jest aż do przesady przestrzegane i na bank zanim pozwolili Ci jeździć tym Ameise to miałeś jakieś szkolenie, a w nim że zanim zaczniesz używać sprzętu to masz sprawdzić czy jest kompletny, nie uszkodzony itp. Zanim wrzucisz na reddit sprawdź też w umowie jakie masz zapisy czy czasem nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@onmatopeja: tego światła nie ma być widać na wózku. Ono ma dawać jednolity promień parę metrów na ziemię przed wózkiem. Z tego co widzę na zdjęciu to logo Mercedesa jest od tyłu oświetlone na niebiesko czyli stoi na drodze czyli pełny przewidziany promień nie dociera przed wózek. Dodatkowo to co tam dociera może być delikatnie rozproszone. Stary, to jest BHP czyli twoje i innych życie. A to są Niemcy którzy w