Wpis z mikrobloga

@Grajox3: polskie uczelnie kompletnie nie są przygotowane na nauczanie zdalne - nieumiejętność sprawnego przekazywania informacji i tony materiałów do opracowywania samemu w domu ale niektórzy wymagają od studentów 200% gotowości - najlepiej 2 komputerów, laptopa w zapasie, 4 kamer tak żeby widać było każdy zakamarek, do tego student ma mieć internet, który nie może przerwać nawet na sekundę i najlepiej jakby posiadał też własny serwer teams bo te ich lubią zrobić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Grajox3: Prawdę mówiąc nie ma tu nic nimożliwego do wykonania ale jeśli przedmiot jest tylko jakimś ectsowym zapychaczem to na miejscu prowadzacego bym trochę poluzował zasady.

@UmbertoDalleMontagne:

Nie no, wcale nic niemożliwego, ja np. nie mam biurka i krzesła w domu :D sugerujesz, że mam iść i kupić? U mnie w pokoju by się nawet biurko nie zmieściło, bo mam do chodzenia kawałek podłogi wielkości powiedzmy na oko 2m x
@Grajox3: Jestem jak najbardziej za ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz tylko nagrać za wczasu "pisanie egzaminu", utworzyć fejkową kamerę dla teamsa i streamować nagranie w czasie prawdziwego egzaminu
@Grajox3 Kiedyś prowadziłam zajęcia dla studentów i w życiu by mi się nie chciało czegoś takiego odwalać. Na moim przedmiocie można było mieć notatki i dostęp do internetu, a i tak dobrze zdawali tylko ci, którzy byli przygotowani. Nie wiem czy jest sens tak pilnować studentów, lepiej wymyślić pytania, nad którymi się trzeba zastanowić, a wtedy nie będzie sensu ściągać.